Az utolsó boszorkányvadász

The Last Witch Hunter

Movieaddicts.hu
2015/10/21

Diesel fanatikusoknak gondolom kihagyhatatlan, és persze azoknak, akik egy könnyű-szombatesti boszorkányhentelést akarnak látni, ezerszer látott alapanyagokból, viszont kellemesen feltupírozott formában. (7/10) Több

Vox.hu
2015/10/23

Értékelés: 5.5/10
Vin Diesel ugyanolyan kemény, mint akármelyik Halálos iramban epizódban, Michael Caine pedig jó kis egysorosokat osztogat, így egyszer végig lehet ülni. Ha nincsenek nagy elvárásaink, még szórakozni is lehet rajta. Több

Smoking Barrels
2015/10/25

Szinte lehetetlen megkülönböztetni a többi hasonló filmtől, de képtelen vagyok haragudni rá, mert szórakoztató. Több

Filmtekercs.hu
2015/11/02

Baltával faragott királyfi
Az utolsó boszorkányvadász szedett-vedett kis mozi lett, amit mind a történet, mind a karakterek, mind a látványvilág szintjén ver egy jobban összetákolt B-film. Több

cinestar.hu
2016/01/29

Ha valaki helyén tudja kezelni Az utolső boszorkányvadászt, kellemes szórakozást találhat, máskülönben meg fogja bánni a belépő árát.

Supernatural Movies
2016/05/27

Bár a film sok új dolgot nem képes felmutatni, de mégsem lehet azt mondani rá, hogy unalmas. Michael Caine feltűnése, Rose Leslie jelenléte is sokat dobott az alkotáson, ami ha nem is lesz klasszikus, de legalább képes elérni azt a szintet, hogy nézhető legyen. 6/10 Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!