A titánok harca (2010)

Clash of the Titans

Sabnock Sanatory   2020. 07. 15.

Valahogy engem megfogott a hangulata,és élveztem az első kockától az utolsóig.Vannak jobb történettel bíró fantasy-k,de nekem erre ráhangolódott az agyam,és elvarázsolt.Érdemes megnézni,aki szereti a műfajt.Ahhoz túl jó,hogy kihagyjuk.

hsanya182   2018. 07. 08.

Jóféle fantasy kalandfilm, van lendület benne, élveztem a kezdést, de a vége már elég hervasztó, így csak 3 ponot ért nekem és egyszernézős kategóriát érdemel. Aki régen játszott a Heroessal vagy szereti a fantasy-t, Medusa, Krakken, Jinnek, Pegazuso... több»

hell.l   2016. 05. 10.

Ez egy tipikusan egyszer nézős film lett. Ugyan nagyon látványos lett, de a története hagy elég kívánnivalót maga után. A forgatókönyv gyengére sikerült és a színészek teljesítménye sem valami erőteljes. Pedig ez is egy olyan téma, amiből sokkal jobbat ki lehetett volna hozni.

Norbert93   2019. 04. 26.

Remek, izgalmas film, ami egy elfeledett mitológiába vezet vissza minket. Egy dolgot viszont sajnálok, az pedig az, hogy nem ártott volna jobban elmélyíteni a karaktereket. A látványvilág nem rossz, de azért 2010-ben semmi extrát nem tudott nyújtani. A rendezés és a forgatókönyvírás lehetett volna alaposabb.

postaslaszlo8   2016. 06. 23.

Anno nagyon tetszett a történet és maga a látvány is, de nem rég újranéztem és nem volt meg az az érzés. Azt viszont el kell ismernem, hogy nagyon jól meg van rendezve a film és az akciók is jók.

harnas1207   2019. 02. 19.

Egynek elment, látványos és pörgős. a történettel és a kötelező giccsekkel nem kell foglalkozni. Esti filmnek vacsora mellé tökéletes, nem kell tőle többet várni.

tvmérnök   2016. 08. 11.

Szerintem cseppet gyengére sikeredett. Nem mondom ,hogy rossz de többet is ki lehetett volna hozni belőle. Aki szereti a görög istenes sztorikat annak ajánlom. Összességében nézhető .

2010-ben a 10. legtöbb bevételt hozó film volt.

A filmet Spanyolországban, Etiópiában és az Egyesült Királyságban forgatták 125M $-ból.

A filmzenére eredetileg Matthew Bellamy-t, a Muse zenekar énekest kérték fel, de a munka felénél visszamondta a munkát, hogy jobban koncentrálhasson a zenekara turnéjára.

A Stygian boszorkányokat valójában férfiak alakították.

Luke Evans Zeusz fiát Apolló alakítja a filmben. Egy évvel később már magát Zeuszt alakította a Halhatatlanok-ban (2011).