A titánok harca

Clash of the Titans

2023.02.04 Zsolt Szabó

Görög mitológia kicsit másképp

Az istentől született, de emberek által nevelkedett Perszeusz (Sam Worthington), a hatalmas Zeusz (Liam Neeson) félisten fia, az istenek királya megesküszik, hogy bosszút áll Hádészen (Ralph Fiennes), az alvilág rémisztő uralkodóján, amikor látja hal... Teljes kritika

Valahogy engem megfogott a hangulata,és élveztem az első kockától az utolsóig.Vannak jobb történettel bíró fantasy-k,de nekem erre ráhangolódott az agyam,és elvarázsolt.Érdemes megnézni,aki szereti a műfajt.Ahhoz túl jó,hogy kihagyjuk.

2022.07.24 erahurka

Ennél közelebb még egy film sem járt a God of Warhoz, de azért remélem a készülő Prime Video sorozat erősebb lesz. Amúgy egy korrekt akciófilm a görög mitológia lényeivel és karaktereivel.

2018.07.08 hsanya182

Jóféle fantasy kalandfilm, van lendület benne, élveztem a kezdést, de a vége már elég hervasztó, így csak 3 ponot ért nekem és egyszernézős kategóriát érdemel. Aki régen játszott a Heroessal vagy szereti a fantasy-t, Medusa, Krakken, Jinnek, Pegazuso... Több

2016.05.10 hell.l

Ez egy tipikusan egyszer nézős film lett. Ugyan nagyon látványos lett, de a története hagy elég kívánnivalót maga után. A forgatókönyv gyengére sikerült és a színészek teljesítménye sem valami erőteljes. Pedig ez is egy olyan téma, amiből sokkal jobbat ki lehetett volna hozni.

2019.04.26 Norbert93

Remek, izgalmas film, ami egy elfeledett mitológiába vezet vissza minket. Egy dolgot viszont sajnálok, az pedig az, hogy nem ártott volna jobban elmélyíteni a karaktereket. A látványvilág nem rossz, de azért 2010-ben semmi extrát nem tudott nyújtani. A rendezés és a forgatókönyvírás lehetett volna alaposabb.

2016.06.23 postaslaszlo8

Anno nagyon tetszett a történet és maga a látvány is, de nem rég újranéztem és nem volt meg az az érzés. Azt viszont el kell ismernem, hogy nagyon jól meg van rendezve a film és az akciók is jók.

2019.02.19 harnas1207

Egynek elment, látványos és pörgős. a történettel és a kötelező giccsekkel nem kell foglalkozni. Esti filmnek vacsora mellé tökéletes, nem kell tőle többet várni.

2016.08.11 tvmérnök

Szerintem cseppet gyengére sikeredett. Nem mondom ,hogy rossz de többet is ki lehetett volna hozni belőle. Aki szereti a görög istenes sztorikat annak ajánlom. Összességében nézhető .

2020.04.24 Robert Langdon

Millió formában feldolgozták már a görög mitológiát. Voltak nagyon jól sikerült alkotások, és persze nagyon rosszak is. Semmit nem tudtam erről a filmről, ezt is véletlenül találtam. Óriási csalódás volt, mégpedig jó értelemben. A görög mitológia az,... Több

2015.11.30 golyo95

Mitológiai történet, amit újra feldolgoztak ami jól sikerűlt. Nézzétek meg bátran nem csalódtok a filmben. Nagyon jó látvánnyal és szerep osztással .

2015.11.12 gihera81

Nem hogy nem éreztem olyan vészesnek a filmet, a maga műfajában még élvezhetőnek is tartottam. Természetesen teljes mértékben agyzsibbasztó filmről van szó, ez nem is kétséges, viszont popcorn mozis meseként pontosan azt nyújtja, amit ígért és ilyen minőségében elég szórakoztatóra is sikeredett.

2016.11.13 goat2000

A régebbi film szerintem jobban sikerült színészileg, történetileg, itt viszont az effektek lettek sokkal jobbak, ami persze a korból is fakad. Viszont a szereplőkkel és a jelmezekkel nem vagyok kibékülve.

2015.05.12 adibandii

Sam Worhington és Liam Neeson remek színészek egy remek filmben.Látnyányos,izgalmas kalandokkal teli film.Nekem legalább is tetszett és szerintem nem vagyok vele egyedül.