A titánok harca

Clash of the Titans

2015.06.23 Newyqrk

Remek szórakozás és történet, mondjuk nem első osztályú de a szereplések azzá teszik. Jó kis harcokkal és ha nem is a fő hősnél de a mellékszereplők fejlődésével meg fűszerezve kínálja fel nekünk az istenek emberek harcát-

2016.05.04 JollyDzsé

Kedvelem, amikor egy rendező elkalandozik az eredeti történttől, mert azt gondolom, hogy a régi sztorit kéne úgy átadni, hogy a mai generáció is értse, és nem felhígítani a kor követelményeinek, mert akkor sok fontos momentum, erény, tudás elvész. Nem szeretem a trendeknek pucsító feldolgozásokat, és ez sajnos ilyen.

2016.04.10 danda115

A jelmez, a hangulat és a látvány nagyon szép, de az értelmezés, a történet és színészek miatt gyenge és unalmas lett a film. Egy izgalmas régi történet nagyon buta átültetése Hollywoodba, amely így elveszti a lényegét.

2015.01.01 gandalf01

Alapvetően nekem tetszik, hogy a mitológiai történeteket újra feldolgozzák, még ha nem is történeti hűséggel, de szerintem ez is azt mutatja, hogy vannak olyan történtek, amelyek mind a napig megmozgatják a fantáziánkat. Engem egyáltalán nem zavar a rendező szabados interpretációja.

2016.07.14 MartonD97

Igazából azt kaptam tőle, amit vártam: Szép látványvilág, ütős jelenetek, ugyanakkor egy teljesen kiszámítható, átlagos történet! Néha még azt is tudtam, pontosan mikor és mit fognak mondani a szereplők. Liam Cunningham személyes kedvencem, ... Több