The Huntsman: Winter’s War
szabi17
Sophie Cookson
Charlize Theron

A Vadász és a Jégkirálynő filmtartalom: Mielőtt Ravennát legyőzte volna Hófehér, a boszorkány testvére, Freya a vadon mélyén épített jégpalotában élt, ahol erős harcosokat toborzott maga köré. Két legjobb és szívéhez legközelebb álló embere, Eric és Sara volt,… Több

Forgatókönyvíró: Evan Daugherty
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kína
Premier (HU): 2016.04.21.

2021.02.04 Norbert93

A Vadász és a Jégkirálynő igazság szerint egy teljesen középszerű, nem kifejezetten nagy vonalú fantasy. Se nem jó, se nem rossz. Az alakítások megfelelnek az elvárásnak, de nem is kiemelkedő senki. Engem kissé a 80-as, 90-es évek fantasy filmjeire e... Több

2017.09.22 mamiéstöti2

Nem ér az első rész közelébe, de azért ez is szórakoztatóra sikeredett. A látványelemekkel itt sem spóroltak, de a történet döcögősebb, mint az első részben.

2018.02.06 indingo

Az első után nem sok értelmét láttam a folytatásnak, de elég korrektül megcsinálták ezt a részt. Talán még élvezetesebb is lett. A története szépen építkezik és helyenként elég látványos is.

2017.10.23 Deku

Igazi tévés film amolyan középszintű de nekem adta a sztorija eléggé. Na néha kell egy-egy ilyen film is. Nem mondod rá, hogy hú de isteni alkotás de mégse húzza le az ember egyből, hogy most ez förmedvény.

2018.07.28 Norbi

Megpróbálták az első rész folytatását megcsinálni, mivel sikeres volt az első része.Nem sikerült, sőt kicsit úgy éreztem hogy ez már saját maga kinevettetése.

A film összbevétele 164 989 338 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 89 000 000 forintot termelt. A hazai mozik összesen 67 755 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Sony e-mail hackelési botrányának köszönhetően kiderült, hogy Charlize Theron sokkal kevesebb pénzt kap a visszatérő szerepéért, mint kollégája, Chris Hemsworth. Ennek következtében a színésznő addig nem volt hajlandó aláírni a szerződést, míg ugyanakkora összeget nem kap, mint Hemsworth. A stúdió végül engedett.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Jessica Chastain csak azért szerepelt ebben a filmben, mert a stúdió (Universal) kikötötte, hogy a Bíborhegy mellett egy másik mozijukban is szerepelnie kell.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A Rotten Tomatoes oldalán csupán 17%-ot kapott 184 kritika alapján.Szerző: Bogi87

Az Egyesült Királyságba és az USA-ban zajlott a forgatás, összesen 4 helyszínen.Szerző: Bogi87

(2016. 04. 22.)
Hiába a baltás Thor, önmagában kevés
Ne csodálkozz, ha A Vadász és a Jégkirálynő hidegen hagy. Kritika. Több

(2016. 05. 10.)
Szerelemre hangolva
Négy évvel ezelőtt a Hófehér és a vadász 400 millió dolláros összbevételével olyan kasszasikert aratott, hogy méltán lehetett számítani a folytatásra – ez a film érkezett most el hozzánk a Vadász és a Jégkirálynő történetével. Több

Értékelés: 6.5/10
(2016. 05. 26.)
A Vadász és a Jégkirálynő egy könnyed kora-nyári filmnek tökéletesen elmegy, de semmi mélyebb tartalomra ne számítsunk tőle. Több

(2016. 04. 22.)
A Hófehér és a vadász folytatása ugyan pirinyónyit nézhetőbb lett, mégis rosszabbnak tűnik az első résznél. Hisz már az úgynevezett újdonság varázsa sem segít bejutnunk a varázserdőbe. Több

(2016. 04. 20.)
Látványos, jól induló, de végül csak közepesre vizsgázó könnyed mesefilm. Elvárások nélkül még szórakoztató is. Több