A Vadász és a Jégkirálynő (2016)

The Huntsman: Winter’s War

A Vadász és a Jégkirálynő

Artemisia   2017. 12. 17.
Tökéletes film

Nagy élmény volt a film, mondhatni tökéletesen lett elkészítve. A helyszínek gyönyörűk, különösen Freya jégbirodalma látványos.A történet is összeszedettebb, fordulatosabb mint a Hófehér és a vadászé. Hemsworth karaktere itt szimpatikusabb,és felüdítő hogy nincs itt Kristen Stewart. A törpék ugyan túlzásba viszik a civódást, de Sara karaktere ellensúlyozza ezt. Charlize Theron és Emily Blunt gyönyörűek, remek párost alkotnak együtt, remek karaktereket kaptak, amiket hitelesen játszanak el, a jegesmedvén lovagoló Emily Blunt nagyon megkapó,sőt szimpatikusabbak mint a jó oldalon álló szereplők.Tetszett, hogy komplexebb érzéseket is filmre visznek, főleg Freya karakterén keresztül mint a Hófehé... több»

mamiéstöti2   2017. 09. 22.

Nem ér az első rész közelébe, de azért ez is szórakoztatóra sikeredett. A látványelemekkel itt sem spóroltak, de a történet döcögősebb, mint az első részben.

indingo   2018. 02. 06.

Az első után nem sok értelmét láttam a folytatásnak, de elég korrektül megcsinálták ezt a részt. Talán még élvezetesebb is lett. A története szépen építkezik és helyenként elég látványos is.

Deku   2017. 10. 23.

Igazi tévés film amolyan középszintű de nekem adta a sztorija eléggé. Na néha kell egy-egy ilyen film is. Nem mondod rá, hogy hú de isteni alkotás de mégse húzza le az ember egyből, hogy most ez förmedvény.

Norbi   2018. 07. 28.

Megpróbálták az első rész folytatását megcsinálni, mivel sikeres volt az első része.Nem sikerült, sőt kicsit úgy éreztem hogy ez már saját maga kinevettetése.

Sophie Cookson
Charlize Theron

65/100 Amíg nézed nem fáj, de amint legördül a stáblista már éppúgy hidegen hagy, mint egy hűvös áprilisi fuvallat.

5/10 Látványos, jól induló, de végül csak közepesre vizsgázó könnyed mesefilm. Elvárások nélkül még szórakoztató is. több»

Nincs új a nap alatt, főleg Hollywoodban. Az amerikai filmgyártás fellegvárában szeretnek biztosra menni, és egy projektről a lehető legtöbb sikeres bőrt lehúzni. Így amikor az Universal Pictures elég jó mérleggel zárta a Hófehér és a Vadász című filmet, már csak idő kérdése volt, hogy mikor jön a következő film a témában. 6,5/10 több»

A film összbevétele 164 989 338 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 89 000 000 forintot termelt. A hazai mozik összesen 67 755 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Sony e-mail hackelési botrányának köszönhetően kiderült, hogy Charlize Theron sokkal kevesebb pénzt kap a visszatérő szerepéért, mint kollégája, Chris Hemsworth. Ennek következtében a színésznő addig nem volt hajlandó aláírni a szerződést, míg ugyanakkora összeget nem kap, mint Hemsworth. A stúdió végül engedett.

(ArpiHajdu és Réci )

Jessica Chastain csak azért szerepelt ebben a filmben, mert a stúdió (a Universal) kikötötte, hogy a Bíborhegy mellett egy másik mozijukban is szerepelnie kell.

(ArpiHajdu és Réci )

A Rotten Tomatoes oldalán csupán 17%-ot kapott 184 kritika alapján.