A Gyűrűk Ura: A két torony (2002)

The Lord of the Rings: The Two Towers

A Gyűrűk Ura: A két torony

indingo   2017. 04. 10.

Nagyon bele tudja magát élni az ember a történtekbe. Remek a története, mint mindig. A jelmezek lélegzetelállítóak és a szereplők is kiteszik a lelküket.

Deku   2017. 07. 08.

Talán a hosszúsága vagy talán az, hogy ennyire élethű lett, nem tudom de teljességgel ott érzi magát az ember. Egyre komolyabb már ez a rész is ha lehet ezt még fokozni. Szerintem nagyon tuti.

Diesel   2018. 02. 28.

Hűen az első részhez itt is egy jól felépített izgalmas kis történetet kapunk. A történet fő szállja ketté válik, de így is teljesen követhető és végig izgalmas. Nekem a legjobban a Helm szurdok várának ostroma, csata jelenete tetszett. Az ostrom alatt szinte magamon éreztem azt az eluralkodott nyomást amit a vár védői érezhettek. Brutálisan jó film!

Orosz István   2017. 07. 28.

Legalább annyira tetszett mint az első rész, azok a részletes csata jelenetek, a látvány , a cselekmény mind fantasztikus. Örülök, hogy Tolkien regénye méltóképp lett megfilmesítve.

GedyPapa   2017. 03. 06.

A három rész közül ez az, ami a legkevésbé kapott el. Ez nem azt jelenti, hogy a film nem jó, egyszerűen a többi kettő tette olyan magasra a lecet, hogy hajszál híján nem tudta megugrani azt. Pedig itt is megvoltak a fantasy elemek, amelyek olyan jóvá teszik a sorozatot, de mégis nekem valami plusz hiányzott.

Elijah Wood
Bernard Hill
Bernard Hill
John Leigh
Orlando Bloom

Ifjabb éveimnek egyik legnagyobb moziélménye volt a film, ezért kicsit félve újráztam több év kihagyás után, de szerencsére nem fogott az alkotáson az idő, kiváló szórakozást nyújt még ma is! több»

A műben fellelhető halottak száma 1741 fő.

(Norbi)

Mortensen megvette filmbéli lovát.

(HETEDIK )

A film bemutatója Új Zélandon és az USA-ban volt.

(HETEDIK )