Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

A Gyűrűk Ura: A két torony (2002)

The Lord of the Rings: The Two Towers

Bernard Hill
Bernard Hill
John Leigh
Orlando Bloom

Laca//Ho/rr/oR//   2021. 08. 06.

Hű maradt Tolkien hagyatékához, és ott lehettünk a Helm-szurdoki csatában

A trilógia második része és egyben talán a legjobb? Tehetnénk fel a kérdést, de ahány ember, annyi vélemény. Nekem ideálisan a kedvencem, lehet, a túlfűtött izgalmak benne, vagy éppen a Helm-szurdoki csata végett, nem tudom. Egy biztos, az egészen le... teljes kritika»

indingo   2017. 04. 10.

Nagyon bele tudja magát élni az ember a történtekbe. Remek a története, mint mindig. A jelmezek lélegzetelállítóak és a szereplők is kiteszik a lelküket.

Deku   2017. 07. 08.

Talán a hosszúsága vagy talán az, hogy ennyire élethű lett, nem tudom de teljességgel ott érzi magát az ember. Egyre komolyabb már ez a rész is ha lehet ezt még fokozni. Szerintem nagyon tuti.

Orosz István   2017. 07. 28.

Legalább annyira tetszett mint az első rész, azok a részletes csata jelenetek, a látvány , a cselekmény mind fantasztikus. Örülök, hogy Tolkien regénye méltóképp lett megfilmesítve.

Diesel   2018. 02. 28.

Hűen az első részhez itt is egy jól felépített izgalmas kis történetet kapunk. A történet fő szállja ketté válik, de így is teljesen követhető és végig izgalmas. Nekem a legjobban a Helm szurdok várának ostroma, csata jelenete tetszett. Az ostrom ala... több»

Sabnock Sanatory   2018. 12. 19.

Könnyed, laza, gyönyörűen kivitelezett történet, és odaszegezi az embert a képernyőhöz!Nem ad mélyreható nagy bölcsességeket, de amiért odaülsz elé, azzal kárpótol. Kikapcsolódás egy remek filmen. Ennyi, és nem több!

GedyPapa   2017. 03. 06.

A három rész közül ez az, ami a legkevésbé kapott el. Ez nem azt jelenti, hogy a film nem jó, egyszerűen a többi kettő tette olyan magasra a lecet, hogy hajszál híján nem tudta megugrani azt. Pedig itt is megvoltak a fantasy elemek, amelyek olyan jóvá teszik a sorozatot, de mégis nekem valami plusz hiányzott.

A műben fellelhető halottak száma 1741 fő.

(Norbi)

Mortensen megvette filmbéli lovát.

(7ETEDIK )

A film bemutatója Új Zélandon és az USA-ban volt.

(7ETEDIK )

A triológia legnehezebben leforgatott része.

(7ETEDIK )

Peter Jackson is feltűnik a filmben.