Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Gladiátor

(Gladiator)

hszpp  2017. 02. 04.

Nekem kifejezetten tetszett a díszletesek munkássága,noha nem tökéletes minden benne,de már filmekhez képest így is eléggé korhűnek számít.:) A történet pedig jó, a színészek is jók,újranézhető alkotás.

mdlg4th  2016. 02. 04.

Valahogy ez a film a maga nemében igazán kiváló lett. Elképesztően jó kis gárdát toboroztak össze rá. Nekem ez a film igazán nagyon tetszett és bátran tudom ajánlani az érdeklődőknek.

Deku  2017. 07. 18.

Ez a film nálam nem jutott át a rostán, és nem azért mert rosszul készítették el mint inkább azért mert az ilyen történet nem fog meg és kész. Voltak jó percei de nem maradandó.

Edii  2015. 01. 27.

Tetszik! :)Megunhatatlan film, örök darab. A főszereplők mind nagyot alakítanak, kivétel nélkül. A történet magával ragadó, a képek, a kosztümök csodásak.

Dodi  2015. 01. 30.

Nagy kedvenc! A történet, a látvány, a színészek minden tökéletes!

Richard Harris
Derek Jacobi
Connie Nielsen
Joaquin Phoenix
Joaquin Phoenix
A CineMániás - Szandál, kard, és homok! Amit a GLADIÁTOR (2000) című filmről tudni érdemes
A Gladiátor egy újkori klasszikus, melyre teljesen megérdemelten aggathatjuk ezt az elismerést. Csodálatos mestermű, mely még nagyon-nagyon sokáig fennmarad a legnagyobb alkotások között.

Filmes baki: Sírni azért nem kell amiatt hogy meghalt a végén, ugyanis Hagen is feltámadt, hiába halt meg két nappal ezelőtt, mégis ott van a tömegben maximus haláltusájának a jeleneténél, akik odaszaladnak, majd kiviszik a dicső halott főhőst...

(hszpp)

Filmes baki: Akkoriban nem volt U betű, tehár MARCUS AURELIUS kardjára az lehett maximum írva, hogy MARCVS AVRELIVS.

(hszpp)

Filmes baki: A római számok sem úgy néztek ki akkoriban, XIV helyett még XIIII volt a 14...