Zuhanás
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

elekm90   2018. 12. 16.

Elképesztő a film látványvilága, nagyon szépek a képek/helyszínek, látszik Tarsem keze nyoma. A Roy által mesélt sztori néhol egy kicsit túl mesés, bár ez valószínűleg a kislány fantáziájának tudható be. Számomra az átmenetek valóság és fikció között nagyon hirtelen történtek, sokat ugrált a film. Ennek ellenére ajánlott. 8/10

Deku   2017. 10. 14.

Hát egyszer éppen sikerült végig néznem de ez tényleg nagyon fantáziátlan lett. Ez valami pusztulat volt totális káosz és rémes volt amit elkészítettek. Ez persze az én nézőpontom, nekem nem tetszett és slussz. Semmiképpen nem javaslom megnézésre de mindenki maga tudja.

hszpp   2017. 02. 05.

Elsőre egy borzalmas kepivilag,fantázia,s katyvasz összessége. Azonban minel többször nezi meg az ember, annal jobban beleszerelmesedik. Csodás felvételek,különleges iro,s rendező. Elmondhatatlan csoda ez a film:)

Milanman   2015. 05. 04.

Látvány és történet valami olyan egyedi kombinációja, amit nagyon ritkán látni mozivásznon. Felejthetetlen, szívbemarkoló alkotás.

hell.l   2016. 10. 17.

Ez nagyon szép történet. Vizuálisan is nagyon jól meg lett jelenítve. Egyedi, elgondolkodtató, magával ragadó a története. A színészek nagyon jól szerepelnek és a rendezés is kiváló.

A rendező szerint a film sajátos látványvilága ellenére nem voltak vizuális effektek a filmben.

(kázsé)

A filmet 28 országban forgatták 4 évig.

(kázsé)

A varázsszó, amit Alexandria ismételget, "Googly", a produkciós iroda neve.