Zuhanás

The Fall

2018.12.16 elekm90

Elképesztő a film látványvilága, nagyon szépek a képek/helyszínek, látszik Tarsem keze nyoma. A Roy által mesélt sztori néhol egy kicsit túl mesés, bár ez valószínűleg a kislány fantáziájának tudható be. Számomra az átmenetek valóság és fikció között... Több

2017.10.14 Deku

Hát egyszer éppen sikerült végig néznem de ez tényleg nagyon fantáziátlan lett. Ez valami pusztulat volt totális káosz és rémes volt amit elkészítettek. Ez persze az én nézőpontom, nekem nem tetszett és slussz. Semmiképpen nem javaslom megnézésre de mindenki maga tudja.

2017.02.05 hszpp

Elsőre egy borzalmas kepivilag,fantázia,s katyvasz összessége. Azonban minel többször nezi meg az ember, annal jobban beleszerelmesedik. Csodás felvételek,különleges iro,s rendező. Elmondhatatlan csoda ez a film:)

2015.05.04 Milanman

Látvány és történet valami olyan egyedi kombinációja, amit nagyon ritkán látni mozivásznon. Felejthetetlen, szívbemarkoló alkotás.

2016.10.17 hell.l

Ez nagyon szép történet. Vizuálisan is nagyon jól meg lett jelenítve. Egyedi, elgondolkodtató, magával ragadó a története. A színészek nagyon jól szerepelnek és a rendezés is kiváló.

2015.07.11 moony5972

Nem tudott lekötni a film. Végig az órámat néztem annyira untatott. Bár számomra ezt az érzést adta attól függetlenül másoknak jó szórakozás lehet. Környezetemben sokan dicsérték ezért is vágtam anno neki. De sajnos nem érintett meg túlzottan.

2015.05.18 a.edit63

Nagyon szép film. Az első felében egy kicsit vontatottnak találtam, de a szép látvány és a mesebeli tájak kárpótoltak. Viszont ahogy bontakozott kis a történet és egyre több információ gyűlt össze Rob-ról és a kislányról, úgy kezdett egy érekesebbé ... Több

2015.05.01 dps

Tarsem Singh vizuálisan káprázatos, őrült bolondsága egy lélegzetelállító kirándulás egy álomszerű valóságba, ami olyan fenséges és ragyogó, mint amilyen undorító volt a rendező korábbi filmjének, A sejtnek a lelki környezete. Egy kórházban fekvő, ör... Több

2015.07.29 Fildi

Érdekes, főleg hogy igaz történeten alapuló film. Viszont a cselekmény vontatott, néhol már unalmas és sablonosnak mondható, inkább drámai alkotás. A műfaj kedvelőinek egyszeri nézésre talán nyújthat élményt.

2015.11.19 Robi92

Különleges film,szép képekkel,kiemelkedő látvánnyal.Eléggé kellett figyelni,hogy mit is akar közölni a film.A főszereplő férfi egész végig magáról mesél.Jó film volt!

2015.02.20 MutantNinjaPony

Ennek a filmnek első sorban a látvány világa fogott meg, de az nagyon!!! Nagyon ott van az operatőri munka és a fényképészet! Valamint a kislány. Ő adja hozzá azt a pluszt, amiért mindenkinek ajánlom ezt a filmet. Amúgy meg egy remek "mesefilm"! :D

2016.06.09 quentin

Nagyon jó film, igazán különleges hangulatot teremt. Főleg a lány karaktere az, ami igazán megteremti a légkört, persze a pasi sem játszik rosszul. Szintén nagyban hozzájárult a filmhez szerintem a zene, amit baromi jól időzítettek és válogattak ki. Nagyon profi filmkészítői munka.

2016.02.17 JollyDzsé

Profi operatőr, rendezés, színészek. Ha az ember egy igazi, mélyenszántó drámát akar megnézni, ami megérinti a lelkét, de amiben nagyszerű művészi eredményeket is láthat, akkor ez a film mindenképpen neki való. Én is rendszeresen meg szoktam nézni, n... Több

2015.03.03 balogh.petr

Lélegzetelállító helyszínek vannak benne. Megható, szívhez szóló történet, őszintén tudom ajánlani, nem fogtok csalódni benne.