mamiéstöti2   2017. 09. 22.

Dwayne Johnsonnak a Skorpiókirályban tetszett a jobban az alakítása, de önmagában a Herkules feldolgozások közül nem lóg ki, és végig izgalmasnak mondható.

harnas1207   2018. 12. 05.

Nem volt jó film, a végére már nagyon ki is fullad. De látványos volt és a harci jelenetek egy része kimondottan élvezhető. Pl a faluban állított csapda, mikor a halottak felkelnek.

hell.l   2016. 05. 09.

Hát ez a film is egy csalódás, sokkal jobbra számítottam, mielőtt leültem megnézni. A történetnek semmi értelme, pedig az előzetes alapján egy komoly Herkules sztorira számítottam. Egyre több Herkules film jön ki mostanában, de egyik szánalmasabb a másiknál. Nem értem, hogy ebből a nagyszerű történetből nem lehet egy normális filmet csinálni.

Macskínó   2016. 10. 10.

Nagyon gyenge Herkules feldolgozás. Nekem egyáltalán nem tetszett, nem lett sem maradandó emlék sem kasszasiker, nem is hiába. Bárcsak ne vesztegettem volna el rá másfél órát az életemből!

tilino   2017. 02. 19.

A Herkules nem tartozik a túlságosan mély filmek kategóriájába. Sablonos, átlagon aluli, sekélyes feldolgozás. A sztori jó is lehetne, de a dramaturgia gyenge, roszz feldolgozás, mert nem köti le a figyelmet. Flesleges időt szánni rá.

Irina Shayk
Rebecca Ferguson
Rufus Sewell
Ian McShane
Dwayne Johnson

A filmet a Teen Choice Awards gálán két díjra is jelölték.

(ps )

Tydeus nem más, mint Diomedész apja, akit Homérosz Iliászából ismerhetünk.

(ps )

Dwayne Johnson szakálla jakszőrből készült.