Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

HETEDIK   2020. 12. 11.

Paul WS Andersonnak vannak minőségi és gagyi filmjei, sajnos mostanság csak utóbbit gyártja. Megint szerepel benne antiszínész felesége, néhány gagyi CGI szörny, Tony Jaa meg keményen ugrál. Hát kb. ennyi a film...

Tony Jaa
Tony Jaa
Jannik Schümann

Paul W.S. Anderson rendező és Jeremy Bolt producer a Kaptár-filmek után ismét együtt dolgozott.

A Monster Hunter - Szörnybirodalom vizuális effektjeiért ugyanaz a stúdió, a Mr. X VFX felelet, akik a Kaptár-franchise filmjein is dolgoztak.

A film egyik sztárja, T.I. egy interjúban elmondta, hogy fia győzte meg arról, hogy vállalja a szereplést, mivel nagy rajongója a Monster Hunter videojátéknak.

Milla Jovovich a Kaptár franchise után ismét egy videojáték adaptációban vállalt főszerepet.

Bár a Szörnyvadász fejlesztése már 2012-ben megkezdődött, a hivatalos bejelentésre egészen 2018-ig kellett várni.

A Monster Hunter - Szörnybirodalom a Capcom azonos című videojátékának adaptációja.

A Szörnybirodalom rendezője, Paul W.S. Anderson és a film főszereplője, Milla Jovovich a civilben házastársak. A duó a Kaptár-filmeken is együtt dolgozott.

A film forgatása 2018. október 5-én kezdődött meg Cape Townban, Dél-Afrikában. Milla Jovovich az Instagram oldalán jelentette be 2018. december 19-én, hogy véget értek a munkálatok.

A Szörnybirodalom első képsorait a Shanghai Nemzetközi Filmfesztiválon mutatták be 2019. júniusában.

A filmet eredetileg 2020 szeptemberében mutatták volna be, de a koronavírus-járvány miatt a premiert előbb 2021 áprilisára, majd 2020 decemberére módosították.