A hetedik fiú

Alicia Vikander
Olivia Williams
Antje Traue
Jeff Bridges

A gonosz, akit évszázadokkal ezelőtt a félelmet nem ismerő lovag, Gregory Mester ejtett foglyul, felébred a múlt homályából. Malkin Anya azonban megszökött rabságából, és rettenetes bosszút forral. Egyedül Gergory szállhat szembe a boszorkánnyal, ehhez azonban a következő teliholdig be kell… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Kanada, Kína
Premier (HU): 2014.12.25.

2024.01.29 Kinga Kecskeméti

Mély nyomot nem hagyott, az biztos!

Hogy én ezt minek néztem meg, magam sem értem. A látványvilága jó lett volna, de a történet elég gyengére sikerült. Végig azon agyaltam, hogy a szerencsés hetedik fiú fölsője, az egy parasztlegényi gúnya, vagy egy modern kori kapucnis póló.

2018.12.03 mamiéstöti2

Az egyik legjobb fantasy, amit az utóbbi időbe készítettek, de a szereplők nem törődömsége jócskán lehúzta.

2016.02.18 indingo

Eléggé tucatfilmre sikeredett sajnos. Korábbi filmekből összerakott történet, amelyhez nem kell túl sok fantázia, hogy az ember kitalálja az eseményeket. Ben Barnesról meg mindig az jut az eszembe, hogy az Eurovizios Dalversenyt is megjárta!

2015.04.26 rbernadett

Az még nem is lett volna baj, hogy egy eredeti ötlet sincs a filmben ha a kivitelezés jó, de sajnos az sem lett jó. A film legalább fele sötétben játszódik, ami nálam már eleve rossz pont, a többi része pedig unalmas.

2015.08.04 kabel

Jeff Bridges mért válal el ilyen birzasztó filmeket. Előbb a RIPD, meg az az érzelmekről szóló tini film, most meg ez a szörnyűség. A történet teljesen el lett lopva a Witcher könyvsorozatból, csak minden karaktert lebutítottak, hogy a moziba bevitt ... Több

A film speciális effektjeivel megbízott Rhythm and Hues Studios időközben csődbe ment. A Legendary Pictures további öt millió dollárt adott a cégnek, hogy be tudják fejezni a munkálatokat.Szerző: ps

Miután Alex Pettyfert kidobták a filmből, a szerepére Shiloh Fernandez, Sam Claflin, Caleb Landry Jones és is jelentkezett.Szerző: ps

Miután Jennifer Lawrence kiszállt a filmből, a szerepére számos színésznőt meghallgattak, többek közt Dianna Agront, Imogen Pootst és Felicity Jonest. Szerző: ps

Korábban úgy volt, hogy a filmet a Warner Bros. adja ki, és a Legendary Entertrainment fogja finanszírozni a munkálatokat. A két nagyvállalat már mindenben megegyezett, már a reklámanyagok is elkészültek, amikor a Legendary Entertrainment összeolvadt a Universal Picturesszel, amely átvette a film kiadását. Néhány korábbi reklámanyagon még a Warner Bros. logója látható.Szerző: ps

(2015. 06. 08.)
A Seventh Son (A hetedik fiú) fantasy film nem más, mint egy látványos kliséorgia. Jó színészek, sárkányok, szépen koreografált harcjelenetek. Hol csúszott mégis el annyira, hogy a film nemhogy jó, de még közepes sem lett? Több

(2015. 05. 09.)
Szeretem a látványos filmeket. Imádom, ha elkényeztetnek az alkotók és lenyűgöző vizualitással támadnak rám. Azt viszont már kevésbé kedvelem, ha pusztán csak erre alapoznak a készítők és elhanyagolják a forgatókönyvet... Több