indingo   2017. 04. 15.

Ritka manapság egy mozifilmnél, hogy van mondanivaló is a látvány mögött. Ezt a kiszínesedő elbeszélésmódot nagyon élveztem, jól kitalálták a készítők.

hp   2015. 01. 25.

Volt ebben potenciál, de végül ez is csak egy lett a manapság divatos young-adult filmek közül. A súlyosabb sci-fi filmek előtt jó bevezető lehet a műfajjal ismerkedőknek, de ezen azért gyorsan túl lehet lépni.

dulkap   2015. 01. 29.

Érdekes bár nem újkeletü a téma. Sajnos azonban ezeket a kérdéseket elég szájbarágósan és egy tinifilm színvonalán mutatja be sok hibával. A filmélményt Bridges menti meg nálam a teljesen rossztól.

Deku   2017. 10. 14.

Meryl miatt mertem belevágni de sajnos ő sem volt húzóereje a filmnek. Ez a film elvből nem tetszett, se a háttér történt se semmi. Mivel unatkoztam mégis rávettem magam. Hátha alapon lesz belőle valami de ez valami förtelmes amit itt összehordtak.

GedyPapa   2017. 03. 06.

Olvastam a könyvet mielőtt megnéztem a filmet és hozta azt, amit vártam, bár azért a könyv ebben az esetben is jobb mint a film. A téma nagyon érdekes, amit jól összeraktak, bár jobban is ki lehetett volna bontani!

Taylor Swift
Katie Holmes
Alexander Skarsgård
Meryl Streep
Brenton Thwaites

A könyv főszereplője tizenkét éves, de a filmben Brenton Twaithes játssza, aki pont kétszer annyi. A filmben végül tizenhat évest játszott.

(lolita13)

Lois Lowry-nak felajánlottak egy cameo szerepet a filmben, de az írónő elutasította.

(ArpiHajdu és Réci )

Több mint 22 ezer kötetet használtak az Emlékek őre könyvtárához, amelyeket a forgatás végén iskoláknak adományoztak.

(ArpiHajdu és Réci )