rbernadett   2015. 05. 13.

Nagyon jó színészek egy nagyon rossz filmben. Némi túlzással újkori robotzsaru. Szeretem Matt Damont de ezt most nem hittem el neki. Jodie Fosternek jól állnak ezek a szerepek, de sajnos egy személyben kevés volt ahhoz, hogy megmentse a filmet. Időpocsékolás.

indingo   2016. 11. 18.

Remek film, az elején féltem, hogy sok értelmetlen akció jelenet lesz benne, de szerencsére nem. A története nagyon elgondolkodtató.

Orosz István   2016. 05. 28.

Nagyon jó film nagyon sok olyan dolgot mutat be ami elgondolkodtató,vagy éppen meg is történhet. A föld egy nyomornegyed a gazdagok fent az űrben gondtalanul. Ám főhősünk mégis eljut a lehetetlen helyre élete feláldozásával segít a lenti embereknek. Egy nem happy end-el végződő sztori. De sttól még nagyon jó.

Norbi   2018. 07. 24.

Kellemes csalódás ért filmnézés közben. Jó jelenetekben bővelkedett, és a történet sem volt valami csapnivaló sablon. Az akció sem hiányzott belőle.

Bazzzsi   2017. 10. 22.

Ennél a filmnél jöttem rá, hogy MAtt DAmon tényleg sok oldalú és tehetsége színész. Előtte is kedveltem, de valahogy itt átszakadt a gát. A film története érdekes, sok kérdést vet fel és holott egy távoli jövőben játszódik mégis a társadalom kép valahol a mai feltúrbózott mása.

Jodie Foster

57-en halnak meg a filmben.

(Norbi)

Diego Luna úgy írta alá a produkcióhoz a szerződést, hogy előtte nem olvasta a forgatókönyvet, mivel annyira nagy rajongója a rendezőnek.

(dittee)

Delacourt karaktere (Jodie Foster) eredetileg férfi lett volna.

(ZeroHero)