Vélemények (176)

2026. 06. 17.
Kicsit csalódás a film!
Nekem összességében tetszett a Szürke zóna. Nem egy korszakalkotó alkotás, de végig lekötött, és szerintem jól hozza azt a feszült, akciódús hangulatot, amit egy Guy Ritchie-filmtől vár az ember. A történet néha kicsit túlbonyolított, de a pörgős jelenetek és a szereplők miatt nem válik unalmassá. Henry Cavill és Jake Gyllenhaal szerintem jól működnek együtt a vásznon, és a látványra sem lehet panasz. Nem hibátlan film, vannak kiszámítható részei, de ha valaki szereti az akció-thrillereket, akkor szerintem egyszer mindenképpen érdemes megnézni.
2026. 06. 17.
Harmadik tipusú találkozás vol 2!
Nekem tetszett A leleplezés napja. Végig érdekes maradt a történet, és jól fenntartotta a figyelmemet. Steven Spielberg ismét megmutatta, hogy miért tartják az egyik legjobb rendezőnek: a film hangulata és látványvilága szerintem nagyon jól sikerült. Emily Blunt pedig remekül alakított, hiteles és szerethető volt a szerepében. Összességében egy szórakoztató, igényesen elkészített film.
2026. 05. 10.
Mortal Kombat újra és újra!
Nagyon vártam ezt a filmet, és úgy gondoltam, hogy az előző résznél nem lehet rosszabb. De lehet, sajnos! Valami nagyon gyenge ismét történetileg. Tényleg, 1995 óta a Mortal Kombat nem tudnak egy jó részt készíteni. A látvány gyenge. A harcjelenetek gyengék. A történet sablonos. És Karl Urban nem jó Johnny Cage-nek! Poénok között voltak jók, de ez így kevés. Ami pozitív volt a filmben, az a Scorpion slágere, és kb. ennyi! :)
2026. 04. 26.
Foci VB!
Hát hol is kezdjem? Azért Mark Wahlbergtől jobb filmet várnék. Eddig ő képviselt egy szintet. Volt benne egy-két jó poén, de kb. ennyi. Sok értelme nem volt a filmnek, és erőltetett volt. Történet nulla! Hát kb. ennyi.
2026. 04. 26.
Nézhetetlen
Borzalmas!!!
Ez a film egy nagy nulla!!!Értékelhetetlen.
F1 - A film (2025)
Harag (2014)