Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Harag

Deku   2017. 07. 23.

Nekem nagyon tetszett a film. Sokáig tartott mire rászántam magam, de nagyon megérte. Egész jól ábrázolja a háborút és könnyedebben nézhető mint az ilyen féle filmek általában.

indingo   2017. 05. 02.

Olyan női nézőbarát háborús film. Bátor és jóképű hazafiak harcolna és áldozzák fel életüket a hazáért, mindez megfűszerezve egy kis romantikával.

HercegPeter   2016. 12. 04.

Nem volt rossz, bár voltak benne túlzások. Néhány nagyobb klisé is előfordul szerintem, bár voltak számomra meglepő fordulatok is. Összességében teljesen rendben van. Nem tartozik a legjobbak közé, de aki szereti a háborús filmeket, annak nyugodt szívvel ajánlom.

Edii   2015. 04. 21.

Egyszer nézős film, semmi extra. Nem mondanám rossznak, sőt az első felében még a mondanivalója is átjött, aztán simán ellaposodik egy lövöldözős filmmé... az utolsó óra kifejezetten unalmas!!

diumiu   2017. 12. 29.

Szeretem a háborús filmeket, bár nem szívesen nézek túl gyakran ilyen jellegű filmeket, mert rettenetesen le tudnak hangolni. Nagyon tetszett ez a film a történetével, a szereplőivel és a kivitelezéssel együtt.

Shia LaBeouf

A Becstelen brigantyk után Brad Pitt ismét nácikra vadászik, vagyis egyre inkább kijelenthető, hogy igencsak szívesen teszi ezt, és ezért végül is nem nagyon lehet őt hibáztatni. több»

A Fury egy jól elkészített háborús film, erős karakterekkel, jól kidolgozott látványvilággal, értékelhető mondanivalóval és nem hibátlan, mégis katarzist kiváltó realitással. Ajánljuk a háborús filmek kedvelőinek, Brad Pitt rajongóknak, tank-őrülteknek és főleg a hősies, önfeláldozó sztorikat szerető filmmániásoknak. több»

David Ayer így instruálta a színészeit: "Úgy játsszatok, mintha ez lenne az utolsó film, amit készítetek".

(ArpiHajdu és Réci )

A forgatás 2013. szeptember 30-án kezdődött és 62 napig tartott.

(ArpiHajdu és Réci )

A film szereplői a forgatás megkezdése előtt egy hetes kiképzőtáborban vettek részt, amely alatt végig a tankban aludtak és le kellett adniuk a mobiltelefonjaikat.