Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Harag

(Fury)
Harag

Deku  2017. 07. 23.

Nekem nagyon tetszett a film. Sokáig tartott mire rászántam magam, de nagyon megérte. Egész jól ábrázolja a háborút és könnyedebben nézhető mint az ilyen féle filmek általában.

indingo  2017. 05. 02.

Olyan női nézőbarát háborús film. Bátor és jóképű hazafiak harcolna és áldozzák fel életüket a hazáért, mindez megfűszerezve egy kis romantikával.

HercegPeter  2016. 12. 04.

Nem volt rossz, bár voltak benne túlzások. Néhány nagyobb klisé is előfordul szerintem, bár voltak számomra meglepő fordulatok is. Összességében teljesen rendben van. Nem tartozik a legjobbak közé, de aki szereti a háborús filmeket, annak nyugodt szívvel ajánlom.

Edii  2015. 04. 21.

Egyszer nézős film, semmi extra. Nem mondanám rossznak, sőt az első felében még a mondanivalója is átjött, aztán simán ellaposodik egy lövöldözős filmmé... az utolsó óra kifejezetten unalmas!!

Bazzzsi  2017. 11. 03.

Egy korrekt háborús film. Felkavaró és megindító és mindenhol ott van a halál szaga. Csodálkozik az ember, hogy háború alatt is tudnak viccel az emberek és mosolyogni, de máshogy képtelenség túlélni.

Hetediksor: Tank csapdában
A Becstelen brigantyk után Brad Pitt ismét nácikra vadászik, vagyis egyre inkább kijelenthető, hogy igencsak szívesen teszi ezt, és ezért végül is nem nagyon lehet őt hibáztatni.

David Ayer így instruálta a színészeit: "Úgy játsszatok, mintha ez lenne az utolsó film, amit készítetek".

A forgatás 2013. szeptember 30-án kezdődött és 62 napig tartott.

A film szereplői a forgatás megkezdése előtt egy hetes kiképzőtáborban vettek részt, amely alatt végig a tankban aludtak és le kellett adniuk a mobiltelefonjaikat.