A hazafi (2000)

The Patriot

A hazafi

hackerjulcsi   2018. 03. 21.

Rettentően megrendítő film, az biztos. A történelmi vonatozása, a gyerek halála és a puskagolyó, amit önt végül az apa... szerintem igazán szívhez szóló és szívbemarkoló. Remek film.

tvmérnök   2016. 08. 13.

Az egyik kedvenc folmem. Mindig megnézem amikor leadják tv-ben is. Pedig már vagy ezerszer láttam . Kiválló színészek , valós történetek , akció , dráma és küzdelem a szabadságért, egy jobb világ reményében.

Vitya   2015. 05. 02.

Az egyik legjobb haborus drama, klasszikus film. Erzelmes, dramai. Mel Gibson es Heath Ledger alakitasa is paratlan benne. Nagyon szep tortenelmi filmdrama. Megkonnyeztem. Es nem utolsosorban latvanyos film.

Bibabac   2017. 10. 01.

Egyszerűen imádom. A színészek játéka zseniális, a történet megható, életszerű és végig izgultam. Alapvetően nem szeretem a történelmi filmeket, semmi élet nem szokott bennük lenni, csak minél látványosabban akarják bemutatni a szörnyűségeket. Na ez nem ilyen. Szörnyűségek vannak benne, az egyik jelenet meg is siratott...

GaraiV   2016. 08. 29.

Érzelmileg nagyon megfogó, mélyre ható film. A film végét meg is könnyeztem. Klasszikus, igazi dráma, ami nagyon is hat a nézőre, napokig a hatása alatt voltam.

Mel Gibson

A filmben szereplő ház a Forrest Gump-ban is benne volt.

(HETEDIK )

Ledger kaszkadőr nélkül dolgozott.

(HETEDIK )

Kevin Spacey is esélyes volt Tavington szerepére.