A hazafi (2000)

The Patriot

A hazafi
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

drg0602   2020. 02. 22.

Roland Emmerich rendezése alatt készült film nagyon jó sikerült. Mel Gibson szereplése nagyon meggyőző, profi alakítás. Nagyon jó háborús dráma, jó szereplőkkel! Talán azért nem adnék rá 5 csillagot mert egy kicsit nekem hosszúnak tűnik. Azért jó film, érdemes megnézni!

sabnock666   2019. 09. 02.

Heath Ledger és Mel gibson miatt értékeltem inkább felfelé ezt a mozit!Jól meg vannak komponálva a harci jelenetek. Érzelmes,szívbemarkoló,és megható történet.

hackerjulcsi   2018. 03. 21.

Rettentően megrendítő film, az biztos. A történelmi vonatozása, a gyerek halála és a puskagolyó, amit önt végül az apa... szerintem igazán szívhez szóló és szívbemarkoló. Remek film.

Attila G.   2019. 06. 21.

A bemutató idején, a Corvin moziban láttam a filmet. Tulajdonképpen nézhető volt. Számomra egyszer nézhető. Túl hosszú ahhoz, hogy bármikor is megnézzem újra. Nem tartozik a kedvenc történelmi filmjeim közé. Szóval ha már egy Mel Gibson főszereplésével készült történelmi filmről beszélünk - számomra A rettenthetetlen az igazán kiemelkedő, felejthetetlen film.

tvmérnök   2016. 08. 13.

Az egyik kedvenc folmem. Mindig megnézem amikor leadják tv-ben is. Pedig már vagy ezerszer láttam . Kiválló színészek , valós történetek , akció , dráma és küzdelem a szabadságért, egy jobb világ reményében.

Mel Gibson

A filmben szereplő ház a Forrest Gump-ban is benne volt.

(HETEDIK )

Ledger kaszkadőr nélkül dolgozott.

(HETEDIK )

Kevin Spacey is esélyes volt Tavington szerepére.