Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

TeeRPaaK   2020. 01. 21.

Nagyon ott van a szeren...kihagyhatatlan

Deku   2017. 07. 24.

Nagyon szeretem a japán kultúrát és Tom Cruise is egész jó színész nagy gond nem lehetett. Én látom benne a fantáziát és külön tetszett a zenei aláfestés valami hihetetlen jó módon elkapták az film stílusát vele. fantasztikus volt és ennyi elég is.

GedyPapa   2017. 03. 13.

Sokkal kevesebbet vártam ettől a filmtől, de meglepően sokat adott. Ez Tom Cruisenak és a mellékszereplőknek is köszönhető. Egy részről kiválóan mutatja be a személyiségfejlődést, más részről pedig nagyon látványos. Érdemes megtekinteni!

ZeroHero   2015. 05. 05.

Rövid leszek: kimondottan kellemes, szerethető film! Cruise remekel - a hibbant hollywoodi szcientológus teljesen eltűnik és csak a meggyötört katona marad. Ezt nevezem színészi teljesítménynek! Az is hatalmas pozitívum a szememben, hogy nem erőltettek bele egy eltúlzott romantikus vonalat is! Az egyetlen, számomra hiteltelen dolog az volt, hogy Cruise-t csak azért csodálja és hagyja életben az egyébként hullagyáros japán nagyvezér, mert vadul kapadozik körbe-körbe egy zászlórúddal (az is érdekes, hogy tulajdonképpen fegyvertelen, ráadásul sebesült, mégsem bír vele több harcos sem). Megöli az egyik tábornokot, mire ahelyett, hogy szanaszét szednék, maguk közé fogadják. Oké, hogy tiszteletreméltó bátorság meg harciasság, de mégis csak ősellenségek - és háború van! Ennyi, amit fel tudok hozni ellene. Semmiség.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Remek Tom C alakítás egy remek történettel karöltve. A film felépítése nagyon jó. Egyenletesen vezeti a nézőt a kifejletig. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Billy Connolly
Billy Connolly
Timothy Spall
Tom Cruise

Cruise évekig készült a szerepre.

(HETEDIK )

Tom Cruise a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.

Tom Cruise éveket töltött Japánban, hogy felkészüljön a szerepre.

(mrarizona)