hsanya182   2015. 05. 06.

Nagyon jó a filmnek a mondanivalója, ajánlom mindenkinek, aki nem csak a tipikus gyakós filmeket szereti...Megmutatja az életben, aki túlfeszíti a húrt, minden áron teljesíti a feladatát, meghalna a hazááért, cserébe ne várjon semmit, mert csak kihasználják és eldobják, mint egy kutyát... :(

dulkap   2015. 08. 12.

Nekem kicsit olyan se eleje, se vége filmnek tűnt. Logikátlanság van benne, nem is kevés. Nem beszélve az animált vérről, ami nagyon gyenge volt. De összességében egy egyszer simán nézhető kis film.

batukán   2017. 08. 04.

Döbbent szemmel bámulhatjuk a durva vadulást. A brutálisan megnyilvánuló mészárlásban előkelő helyen tanyázhat. És ami azt illeti, eléggé valóság szagú.