Játssz egy 32" LG LED televízióért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Szövetségesek

(Allied)

Deku   2017. 07. 23.

Az elején számomra lassan indult be a történet és nagyon kétkedtem abban, hogy jól sül el. De szerencsére jól alakult a történet, izgalmas és pörgős film melyben lehet ám izgulni.

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Fantasztikus film, remek történet, felejthetetlen alakítások. Fájdalmas végkifejlet, amit egyedülálló módon sikerült képernyőre vinnie a rendezőknek.

dulkap   2017. 05. 11.

Egy profi rendező tisztes és élvezetes iparosmunkája, amihez azért kellettek a főszereplők karizmái is, különösképpen Pitté. Nem egy világmegváltó film, amire évek múlva is gyakorta visszagondolunk, de egy jól felépített és egy percig sem unalmas alkotás.

Filmelemző   2018. 03. 22.

Robert Zemeckis a Számkivetett, a Forrest Gump és a Vissza a jövőbe filmek rendezője 2016-ban az év egyik legjobb filmjét készítette el, amikor befejezte a Szövetségesek forgatását. Jó a téma, fordulatos a cselekmény és kiemelkedőek az alakítások. (Bár Pittnek voltak ennél sokkal magasabb színvonalú munkái is.) Ugyanakkor vannak hiányosságai is, mint a feleség hátterének kidolgozatlansága, az akciószegénység és több ponton a hitelesség. Összességében erős 8 pontos film.

Queenakasha   2018. 03. 26.

Ez a nő egyre szimpatikusabb nekem. Annyira finom és nőies és minden pórusából árad a bájosság. Amellett hogy jól is játszik. A történet is rendben volt.

Marion Cotillard

Szemmel láthatóan inkább a női nézőkre pozícionálták a filmet, de azért nem kell megijedni. Egyszerűen nekik jobban fogsz tetszeni, meg van benne Brad Pitt. Akin azért már látszik, hogy nem mai gyerek. 6,5/10

Végeredményben egy sodró lendületű, végtelenül szórakoztató mozi a Szövetségesek, ami időnként erősen hat az érzelmi világunkra is, noha nem a komplexitása miatt fogjuk szeretni. Ettől függetlenül erősen ajánlott megtekinteni.
8/10

Nem gondoltuk volna, hogy Marion Cotillard oldalán lehetséges unatkozni, de Brad Pittnek sikerült a bravúr. 65/100

Robert Zemeckis harmadik R besorolású filmje. Az előző kettő az 1980-as Tragacsparádé és a 2012-es Kényszerleszállás volt.

(magyaristvan )

A tizennyolcadik film, ami Robert Zemeckis rendezésében készült.

(ps )

A Lisa után ez Marion Cotillard második filmje a második világháborúról.

(ps )