Testvérek

indingo   2019. 11. 07.

A három címszereplő miatt néztem meg az érdekesnek és izgalmasnak induló filmet, de a végére egy semmitmondó, összecsapott történetet kaptam. Micsoda lehetőségek maradtak ki és milyen mély érzelmeken siklottak keresztül. Csalódás ez az "alkotás".

Curacao86   2016. 09. 11.

Valahogy minden szereplő kicsit erőltetett, túlságosan próbálkozik - a színészek a reális megvalósítással, a karakterek pedig a maguk boldogulásával. Nem jött össze. Nyomasztó a drámai mivolta, maga a történet és ez teljesen helyénvaló, de mégis ninc... több»

dóri   2016. 02. 20.

Tobey Maguire szerintem nem volt túl jó választás erre a szerepre, de azért nem lett rossz film. Ami különösen tetszett, hogy a végével sikerült meglepniük. Én drámaibb végkifejletre számítottam.

keepingboy86   2015. 02. 05.

Nehéz háborús dráma, a harctéren kívül, de mondjuk nekem Tobey Maguire nem volt szimpi ebben a filmben, a másik két főszereplő rendben van. Egy nézést megér.

Szandi   2018. 04. 14.

Engem ez a film nagyon megfogott. Nagyon szeretem a történetét. És a színészek nagyon jól alakítanak.