rissa   2018. 09. 29.

Garner tök okés volt, én elhittem neki, de maga a sztori, a rendezés, a dialógusok, hát az katasztrófa. Ennyire tellett az Elrabolva rendezőjétől? Nálam ez massziv csalódás.

rissa   2018. 09. 27.

Nem tudom, mi a baja sokaknak ezzel a filmmel. Dögös akciómozi, ami kellően pörgős, nincsenek üresjáratok, Jennifer Garner pedig láthatóan lubickolt a szerepében. Minden akciófilm rajongónak bátran merem ajánlani.

Tchiva   2018. 09. 25.

Hát, nem tudom. Én eléggé bealudtam rajta. Igazából nincs benne semmi megragadható. Egyszer megnézi az ember, és nagyjából ennyi is. Sajnos eléggé felejthető produkció kerekedett ki az egészből.

kounicakhaha   2018. 09. 23.

Jennifer Garnerre igazán ráfért már egy ilyen típusú alakítás. Pörgős és izgalmas az egész film. Viszont az is igaz, hogy tartalmilag nem érdemes mélységeket keresni benne, persze ez valahol mindegy is, hiszen a látvány és az alakítások igazából pótolni tudják mindezt.

John Gallagher Jr.
Method Man

Tény azonban, hogy a minimális elvárásokat hozza a film, vagyis kellően pörgős, akciódús és mint már említésre került, könnyen lehet rokonszenvezni Garner karakterével, a színésznő pedig szerencsére nem hozta vissza Elektrát (brrr....). Ha az alkotók sokkal merészebben állnak hozzá, akkor akár a klasszikusok között is végezhette volna a Peppermint - A bosszú angyala, de így csak egy a sok közül. Unalmas délutánt el lehet vele ütni, arra viszont tökéletes. több»

A bűnös élvezetet nyújtó filmek sem elítélendőek létezésükből kifolyólag. A Peppermint-tel csupán az a baj, hogy a bűnös 80 százalékban jelenik meg, míg az élvezet maximum 20-ban. Az ősz beköszöntével több jó filmet is vetítenek a mozikban, nem hiszem, hogy a Peppermint: A bosszú angyala bárki számára is méltányolható választás lenne ebben a felhozatalban. több»

Go, Jenny, Go! több»

A film forgatása a #metoo mozgalom kellős közepén zajlott, ami a munkálatokra is hatással volt. Jennifer Garnernek nem okozott problémát, ha a stáb előtt kellett átöltöznie, azonban a szexuális visszaélések napvilágra kerülése után az alkotók arra kérték a színésznőt, hogy használja inkább az erre a célra kialakított öltözőhelységet.

Bár magáért a filmért nem rajongott a szakma, Jennifer Garner alakítását egyöntetűen méltatták a kritikusok.

A Peppermint a premierhétvégéjén 14,7 millió dolláros bevételre tett szert Észak-Amerikában. A költségvetése 25 millió volt.