Vélemények (1101)

68 Ronda ügy  (1998)

2026. 06. 21.
Sok idő után ma újra megnéztem. És nem okozott csalódást. Aki szereti a morbid illetve fekete humort, annak kifejezetten ajánlott a film megtekintése. Nekem az alakítások is tetszettek, jól voltak megírva a karakterek is. Cameron Diazt nem szeretem, de vannak jó szerepei. Ez szerintem neki való volt! Jól kapta el! És hát ott van ugye Christian Slater. Hát ő billírozott!! Ez a szerep, a karakter rá lett írva! Baromi jó volt végig! A film után fél órával még mindig mosolygok rajta néha. :-) És miért mégis csak 4 csillag? Vannak olyan részek, ahol túl van tolva az idétlen ordibálás. Az idegesítő. Kizökkentett többször az élményből. Szóval olyan 4-5 között tenném valahová... Olyan 85-90%.... Jó ... több»

77 Társ  (2025)

2026. 06. 21.
A film elején nem tetszettek a színészek. Aztán meg rálapátolt a meleg érzékenyítés. Amikor jött az első meglepetés, akkor kezdett igazán érdekes lenni. Én úgy láttam neki a filmnek, hogy egyáltalán semmit nem tudtam róla. Így meglepetés volt a robot.... Aztán a sztori is kiforogta magát, jó volt. Viszonylag hamar kikövetkeztethető a végkifejlet, nem okozott nagy meglepetésket a film utolsó harmada. A mostanában készülő filmek közt kifejezetten jónak mondom! Érdemes megnézni
2026. 06. 18.
Totális pénzkidobásnak éltem meg a jegyek, a popcorn, nachos, üdítők árát. Nagyon nem olyan volt a film, mint amire számítottam az előzetes alapján. És ha ezt lenyomták volna 90 percben, akkor talán nem lennék ennyire csalódott tőle. Iszonyatosan vontatott volt. A CGI néhol nagyon gagyira sikeredett. Hiába rakták tele nagy nevekkel, maga a film szerintem nem egy nagy szám. Biztosan sok pénzt elköltöttek, de szerintem épp olyan kár volt érte, mint az én mozijegyemért... :-)
2026. 06. 15.
Szerintem ez a rész a sorozat legjobb része. Ezt többször is láttam az évek alatt, és mindig tetszett. Nem volt ez másként a legutóbbi megtekintésekor sem. A karakterek itt már nagyon kiforrottak. AJoe Pesci által megformált figura is egészen kedvelhetővé vált. A vége felé a szülészetes részt túltolták, de más kivetnivalót nem láttam a filmben. Megvallom, nekem Jet Li nagyon sokat tesz hozzá. Nagyon sok filmben mutatja meg, milyen jó a mozgása. Öröm nézni. De ez a rész nekem minden tekintetben jobban tetszett az előzőeknél. Mindenki nézze meg és döntsön maga :-)
2026. 06. 15.
A 3. részt én jobbnak ítélem az első kettőnél. Kevés olyan filmet tudok, amelyeknek a folytatása jobb lett az első résznél. De szerintem ez a filmsorozat folyamatosan jobb és jobb lett. Hétvégén végignéztem mind a 4 részt. Így nem emlékek alapján hasonlítgatok, mert még friss az élmény. Persze ez szubjektív dolog, biztosan vannak, akiknek az első részek tetszettek jobban. Nekem a 4. lett a csúcs...