Hívatlan vendég (2009)

The Uninvited

sptt   2020. 08. 19.

Az alapsztori klisés, de a kifejtés és a megoldás nem volt rossz. Végig jelen van a horrorfilmekre jellemző feszültség, ami a valóság és a képzelet közötti síkon mozog az egész film alatt. Arielle Kebbel tökéletes választás volt Alex szerepére. A befejezés fordulatos és kiszámíthatatlan. 7/10

indingo   2017. 05. 03.

Imádom ezt a filmet, mindig más szemmel nézem és új rétegeket fedezek fel rajta. Először a csavar a földhöz vágott, után még egyszer meg kellett néznem már a csavar tudatában is a filmet.

hsanya182   2019. 01. 04.

Kamaszoknak csavaros pszicho "horror"

Szép tájképek, családi idilli helyen játszódik. A középpontban két kamasz lány és az apjuk új felesége áll. Az egyik lányt épp kiengedik a pszichiátria zárt osztályáról, a lányok nem fogadják el új anyjukat. Remek történet sikerült belőle, a csattanó igazán ütős és elgondolkoztató, mégis a kamaszoknak ajánlom, pont egy kis szolid ijesztgetős parázós film.

Deku   2017. 10. 22.

Ez az a fajta film ami nem a legjobb de nem is olyan rossz, hogy ne lehessen egyszer megnézni. Itt érezhető volt számomra, hogy nem mindig kell feltétlenül minden téren tökéletesen szerepelnie a filmnek.

Sabnock Sanatory   2018. 08. 22.

Jó film, nem is tagadom megfogott... A komorsága, ridegsége, hidegsége és a snittek is elég ijesztőek lettek... Jól játszanak a szereplők,és hitelesen. Nem horror, de egy keményebb pszicho-thrillernek aposztrofálnám....

pisti18   2015. 08. 28.

Remek film, meghökkentő csattanóvan a végén. Szerintem rendkívül alulértékelt horror film a 2009-es évből. Képi világa és a zene is kellően komor és a film hangulata is kellően nyomasztó. Aki még nem látta, az ne hagyja ki!

kevelin   2019. 06. 01.

nem sok horrort nézek mert alapvetően nem bírom őket, de ez pont egy olyan film volt ami iszonyúan tetszett tekintve hogy inkább pszicho thrillerről beszélünk.