indingo   2020. 08. 18.

Érdekes film, bár az ötlet nem egyedi, láttam már hasonlót. A története élvezhető, akár többször is nézhető darab. A szereposztása is kiemelkedő, bár Jud Law nem tartozik a kedvenceim közé.

Deku   2017. 07. 23.

Nagyon tetszett ez a váratlan fordulatos film. Az ilyen téma engem mindig sokkal jobban érdekelt, és ez pedig szerintem minőségi módon lett megoldva. Nagyszerű film.

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Nagyon vártam már ezt a filmet, a szereposztás is kedvezőnek tűnt, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, azért egyszer meg lehet nézni. de semmi több.

harnas1207   2018. 12. 03.

Én nem hittem, hogy csavaros thriller lehet ilyen sztárokkal. Csalódtam is meg nem is. Lekötött a film és élveztem, bár a végem ár egy idő után kitalálható volt. Soha rosszabbat, fogalmazzunk így.

kevelin   2017. 10. 13.

Számomra rögtön leesett hogy mi lesz a sztori vége, ennek ellenére nagyon jól kitalált történet volt.

szabomarc   2019. 01. 14.

Nekem tetszett a film, nem vártam tőle sokat mondjuk. A szereposztás jó, jól játszott mindenki. A történet érdekes, és a sok gyógyszer között valamelyest aktuálisnak is mondható manapság.

elekm90   2020. 03. 05.

Remek film okos forgatókönyvvel. Tetszett a sajátos, depresszív hangulata, amihez nagyon sokat hozzátesz a film zenéje is, illetve Soderbergh rendezése is nagyon erős. Kicsit lassan indul be, de ez annyira nem probléma, mert így kerek egész a sztori. Rooney Mara kiváló választás volt a főszerepre. 9/10

63,4 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

30 millió dollár volt a film költségvetése.

(LionelMessi10)

Rooney Mara annak érdekében, hogy szerepelhessen a filmben lemondta szerepét a Zero Dark Thirty - A bin Láden-hajsza (2012) című filmben.

(ps)

A rendező Emily szerepére Lindsay Lohant szánta, de a producerek nem támogatták, ugyanis Lindsay ellen rendőrségi eljárás folyt.

(ps)

Egy ideig az a hír járta, hogy ez lesz Steven Soderbergh utolsó filmje.

(ps)

2005-ig mintegy 68 olyan esetet rögzítettek, amikor egy gyilkosságot alvajárás közben követtek el.

(ps)

Jude Law először játszott férjet és családapát, épp ezért nem használt semmilyen sminket, és akcentus nélkül szólalt meg.

(ps)

Az Ablixát népszerűsítő plakáton Alexa Brown brit színésznő látható.