Deku   2017. 07. 23.

Nagyon tetszett ez a váratlan fordulatos film. Az ilyen téma engem mindig sokkal jobban érdekelt, és ez pedig szerintem minőségi módon lett megoldva. Nagyszerű film.

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Nagyon vártam már ezt a filmet, a szereposztás is kedvezőnek tűnt, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, azért egyszer meg lehet nézni. de semmi több.

harnas1207   2018. 12. 03.

Én nem hittem, hogy csavaros thriller lehet ilyen sztárokkal. Csalódtam is meg nem is. Lekötött a film és élveztem, bár a végem ár egy idő után kitalálható volt. Soha rosszabbat, fogalmazzunk így.

kevelin   2017. 10. 13.

Számomra rögtön leesett hogy mi lesz a sztori vége, ennek ellenére nagyon jól kitalált történet volt.

szabomarc   2019. 01. 14.

Nekem tetszett a film, nem vártam tőle sokat mondjuk. A szereposztás jó, jól játszott mindenki. A történet érdekes, és a sok gyógyszer között valamelyest aktuálisnak is mondható manapság.

63,4 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

30 millió dollár volt a film költségvetése.

(LionelMessi10)

Rooney Mara annak érdekében, hogy szerepelhessen a filmben lemondta szerepét a Zero Dark Thirty - A bin Láden-hajsza (2012) című filmben.

(ps)