Mellékhatások

Mellékhatások

Side Effects

Emily Taylor (Rooney Mara) férjét nemrég engedték ki a börtönből, és bár folytatni tudják a házasságukat, a nő mégis depresszióban szenved. A pszichológusa megoldásként az új antidepresszánst, az Ablixát javasolja. A gyógyszer szedése sajnos nem kívánt mellékhatásokkal járhat. Egy ilyen… Több

Premier (HU): 2013.05.09.

2024.01.22 Tibor397141

Mint az élet, egy nagy hullámvasút. Egyszer fenn, máskor lenn. Vezetsz, vagy vezetnek? Amikor úgy érzed, valami megoldódott, jön egy újabb rotty. Kezdődik minden elölről. Nincs kiszállás, csak mélyebbre és mélyebbre. Ki a jó, ki a rossz? Csak nézőpont kérdése.

2017.07.23 Deku

Nagyon tetszett ez a váratlan fordulatos film. Az ilyen téma engem mindig sokkal jobban érdekelt, és ez pedig szerintem minőségi módon lett megoldva. Nagyszerű film.

2017.08.17 mamiéstöti2

Nagyon vártam már ezt a filmet, a szereposztás is kedvezőnek tűnt, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, azért egyszer meg lehet nézni. de semmi több.

2020.08.18 indingo

Érdekes film, bár az ötlet nem egyedi, láttam már hasonlót. A története élvezhető, akár többször is nézhető darab. A szereposztása is kiemelkedő, bár Jud Law nem tartozik a kedvenceim közé.

2020.03.05 elekm90

Remek film okos forgatókönyvvel. Tetszett a sajátos, depresszív hangulata, amihez nagyon sokat hozzátesz a film zenéje is, illetve Soderbergh rendezése is nagyon erős. Kicsit lassan indul be, de ez annyira nem probléma, mert így kerek egész a sztori. Rooney Mara kiváló választás volt a főszerepre. 9/10

63,4 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

30 millió dollár volt a film költségvetése.Szerző: LionelMessi10

Rooney Mara annak érdekében, hogy szerepelhessen a filmben lemondta szerepét a Zero Dark Thirty - A bin Láden-hajsza (2012) című filmben.Szerző: ps

A rendező Emily szerepére Lindsay Lohant szánta, de a producerek nem támogatták, ugyanis Lindsay ellen rendőrségi eljárás folyt.Szerző: ps