Mellékhatások (2013)

Side Effects

Tanovszky   2021. 07. 30.

Valóban jó kis csavaros pszicho-thrillerrel van dolgunk. Van benne azonban két rejtett üzenet, ami amúgy nem zavarja a történetet annyira. Az egyik a női-férfi osztályharc mesterséges generálása. Nyilván nem ez a film generálja, ez csak egy csepp a t... több»

Deku   2017. 07. 23.

Nagyon tetszett ez a váratlan fordulatos film. Az ilyen téma engem mindig sokkal jobban érdekelt, és ez pedig szerintem minőségi módon lett megoldva. Nagyszerű film.

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Nagyon vártam már ezt a filmet, a szereposztás is kedvezőnek tűnt, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, azért egyszer meg lehet nézni. de semmi több.

indingo   2020. 08. 18.

Érdekes film, bár az ötlet nem egyedi, láttam már hasonlót. A története élvezhető, akár többször is nézhető darab. A szereposztása is kiemelkedő, bár Jud Law nem tartozik a kedvenceim közé.

harnas1207   2018. 12. 03.

Én nem hittem, hogy csavaros thriller lehet ilyen sztárokkal. Csalódtam is meg nem is. Lekötött a film és élveztem, bár a végem ár egy idő után kitalálható volt. Soha rosszabbat, fogalmazzunk így.

elekm90   2020. 03. 05.

Remek film okos forgatókönyvvel. Tetszett a sajátos, depresszív hangulata, amihez nagyon sokat hozzátesz a film zenéje is, illetve Soderbergh rendezése is nagyon erős. Kicsit lassan indul be, de ez annyira nem probléma, mert így kerek egész a sztori. Rooney Mara kiváló választás volt a főszerepre. 9/10

kevelin   2017. 10. 13.

Számomra rögtön leesett hogy mi lesz a sztori vége, ennek ellenére nagyon jól kitalált történet volt.

63,4 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

30 millió dollár volt a film költségvetése.

(LionelMessi10)

Rooney Mara annak érdekében, hogy szerepelhessen a filmben lemondta szerepét a Zero Dark Thirty - A bin Láden-hajsza (2012) című filmben.

(ps)

A rendező Emily szerepére Lindsay Lohant szánta, de a producerek nem támogatták, ugyanis Lindsay ellen rendőrségi eljárás folyt.

(ps)

Egy ideig az a hír járta, hogy ez lesz Steven Soderbergh utolsó filmje.