Trance

James McAvoy

Simon (James McAvoy) komoly sérülést szenved, miközben épp egy felbecsülhetetlen értékű festményt próbál ellopni. A fejsérülése miatt nem emlékszik a múltjából néhány dologra, többek között arra sem, hogy hová rejtette a műkincset. Társának, Francknek (Vincent Cassel) támad egy használható… Több

Rendező: Danny Boyle
Forgatókönyvíró: Joe Ahearne, John Hodge
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2013.06.06. | Disney+ (2022.06.14.)

2021.01.16 elekm90

Sajnos a gyengébb Danny Boyle filmek közé sorolnám. Nagyon próbál okos lenni, de inkább erőltetettnek és túlcsavartnak hatott számomra. 1-2 jelenet rendben volt, illetve a 3 főszereplő jól alakított.

2020.08.01 dailyfilmsan

Az alapkoncepció jó lenne, de a kivitelezést annyira nem találták el. Nekem nem lopta be magát a szívembe. Sajnos én ettől a filmtől többet vártam, de csak a középkategóriát kaptam.

2017.11.02 indingo

Eléggé összetett film,az elején csak kapkodja az ember a fejét, hogy akkor most mi van. A története furmányos és megint a nő mozgatja a szálakat.

2020.02.07 Szilonka

A legvégén csak kapkodta az ember a fejét, hogy most akkor mi is történik. Igazi pszichothriller, amely egy nagyon mély állapotba viszi le a nézőt.

2019.08.19 MP170506

Nagyon jó film. Oda kell figyelni, hogy mi is történik, ki kivel van. Jó történet, jó megvalósítás, és a színészek is jól alakítják karakterüket. Megéri megnézni.

A csúcsjelenetben Simon egy tűzoltókészülékkel fejbe üti Francket (Vincent Cassel). Ez utalás lehet a Visszafordíthatatlanra, melyben Cassel karaktere ver pépesre egy fejet egy tűzoltókészülékkel.Szerző: Miska bácsi

Az alkotók Elizabeth szerepére több színésznőt is fontolóra vettek. Szóba került többek között Scarlett Johansson, Mélanie Thierry, Eva Green és Zoe Saldana neve is.Szerző: ps

A színészek a felkészülés alatt hipnoterápián vettek részt.Szerző: ps

Franck szerepét eredetileg Michael Fassbender játszotta volna, de a színész egyéb elfoglaltságai miatt végül kénytelen volt lemondani a felkérést.Szerző: ps

Twin Peaks
2017