indingo   2017. 07. 16.

Elég jól felépített a film története, viszonylag újszerű volt a sztori is. Tetszett az idősíkok közti ugrás is, ami nem volt zavaró. Szereposztása is említésre méltó.

Szilonka   2017. 06. 06.

Nem volt rossz a film, a bizonytalanság végig követte a sztori. Az nem értettem, hogy miért kellett egy hétig a lukban maradnia Clive Owennek.

Lonka   2017. 07. 24.

Remekül fenntartotta a film a figyelmet a folyamatos bizonytalanság csak egyre kiváncsibbá tette a nézőt. Volt 1-2 dolog, ami nem volt teljesen tiszta ezért a közeljövőben újranézem.

D. Wolfe   2016. 05. 04.

Clive Owen abszolút ellopja a showt mindenki elől. Egészen jó film, fordulatos történettel és izgalmas dramaturgiával.

a.edit63   2015. 05. 20.

Nem rossz, nem rossz, de én valamiért sokkal többet vártam. Jodie Foster, Denzel Washington és Clive Owen kiváló színészek, amit ebben a filmben is bizonyítottak. De ennél szerintem egy kicsit több kell, hogy egy nagyon jó film szülessen, főleg ilyen nevekkel...

Clive Owen
Clive Owen
Willem Dafoe
Willem Dafoe
Christopher Plummer

A film folyamán látható egy kép a falon Krisztus haverről a Dogma című filmből.

(LionelMessi10 )

Frazier (Washington) barátnője a film végén a Gotham Diariest olvassa. A könyvet Spike Lee felesége, Tonya Lewis Lee írta.

(LionelMessi10 )

Az Arthur Case irodájában látható kép Paul Cézanne Cards Player című műve.