88 perc (2007)

88 Minutes

88 perc

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Izgalmas film Al Pacino-val, akinek nem ez a stílus áll a legjobban, de az ilyen szerepekben is remekül megállja a helyét. Az elejétől a végéig lekötött.

indingo   2017. 05. 02.

Jó kis film volt, egy rohanás volt az egész ami magával ragadta a nézőt is. Tényleg bele tudta magát képzelni az ember a történtekbe. Izgalmas volt végig.

babsy88   2016. 08. 06.

Elég jó film volt. Al Pacino filmjeit nem igazán kedvelem, de ez az egyik kivétel. Könnyen emészthető, remek kikapcsolódás.

film kedvelő   2016. 12. 27.

Egyáltalán nem olyan rossz, mint amilyenek sokan bemutaják és leírják. Az eleje izgalmas a közepére azonban lankad, de aztán felpörög a film. Azonban meg kell említeni Al Pacinon kívül egy színész se játszol jól.

tomtom   2015. 07. 28.

Szerintem ez egy remek kis akciófilm. Izgalmas, szórakoztató. Nekem tetszett Al Pacino játéka is. Még néztem volna.

Neal McDonough