A bosszú jogán

A bosszú jogán

Seeking Justice

Will és Laura boldog házasságban élnek, azonban egy éjszaka a feleséget megerőszakolják hazafelé tartó útján, és az állapota válságos lesz. Will a kórházban várja a híreket, amikor megszólítja Simon. Szeretné elintézni a tetteseket, és Willnek semmit sem kell tennie, csak alkalomadtán viszonozni a… Több

Rendező: Roger Donaldson
Forgatókönyvíró: Todd Hickey, Robert Tannen
Premier (HU): 2012.04.05. | HBO Max (2022.06.03.)

2019.06.16 Nagy Zsolt

Nem kell mindent elhinni, amit eléd tesznek

Annak ellenére, hogy tudni lehetett, mi lesz a vége, meg tudta érinteni az emberben azt a szálat, amely rémes bűnesetek hallatán, felkavarja az embert. Sokan nem is értik, hogy az "igazságszolgáltatás" nem az igazságért van kitalálva. Pont ellenkezőleg.

2019.02.04 mamiéstöti2

Egyszer nézhetőnek mondanám, jó színészek vannak benne és a forgatókönyv sem rossz. Nekem 5/4! Nicolas Cage sokat dob rajta.

2016.02.06 hsanya182

Izgamlas filmre sikerült, végig fent tartja a figyelmet. Bosszúról, önbíráskodásról és rendőrségi nyomozásról szóló film... az éhes nyúl nagyot ugrik! :)

2017.04.10 indingo

Nem volt rossz a film, bár van egy hasonló sorozat és én azt korábban láttam. A történet érdekes, nem túl sablonos a szereposztása is elég jó. Ajánlom egy megnézésre.

2017.10.25 Deku

Nagyon hamar beszippantott a film és az utolsó percig nem is eresztette a figyelmem. Eme film hihetetlenül könnyed és szórakoztató. Igazán tetszett benne, hogy nem akart olyan nagynak látszani!

A film összbevétele 41 081 dollár volt (imdb.com).