A cél (2015)

The Gunman

Greeta   2019. 07. 14.

Sem Sean Pennt, sem Javier Bardemt nem kedvelem, de azért adtam a filmnek egy esélyt. Meg lehetett nézni, pörgős volt, de elég tucat alkotás.

mamiéstöti2   2018. 01. 18.

Tipikus Sean Penn féle akciófilm, aminek nagyrészébe a lövöldözés áll, de most egy kis háttértörténet is kibontakozott.

indingo   2019. 06. 23.

3/4 között vacilláltam. Jól indult a történet, de kicsit ellaposodott a végére. Elba/Penn/Bardem/Rylance quartett nem rossz névsor.

hsanya182   2015. 11. 28.

Megéri megnézni annak, aki egy kis laza krimire vágyik, néhány jó akciójelenttel megtűzdelve! Kerek egész történet! Egy szerelmi hárömszöggel bonyolítván, valós érzések katarzisát próbálja átadni...

Deku   2017. 10. 25.

Hiba lenne kihagyni ezt a filmet mert ez a történet annyira eredeti és tanulságos. Ennél a filmnél eszméletlen tökéletes sztoriról marad le az, aki bele sem néz.

Berto49   2018. 02. 25.

Bár nagyon szeretem Sean Pennt és Javier Bardemet, elég nehezemre esett végigszenvedni ezt a kusza akciófilmet. Az is szerepet játszott benne, hogy nagyon az „Elrabolva” nyomdokain haladt. Az egy jó film a maga kategóriájában, ez pedig egy gyenge utá... több»

pisti18   2015. 08. 26.

Nem rossz film. Jó karaktert kapunk főszereplőnek, mellé egy számomra ismeretlen de szimpatikus színészt. Az akciójelenetek a helyükön vannak. A kivitelezés tetszetős. Nem nagyon lehet róla rosszat mondani, persze nekem kicsit semmilyen volt. Erősen egyszer nézős kategória. 10/6

Ray Winstone
Sean Penn

Pierre Morel az általa dirigált Elrabolva után egy másik idősödő sztárt próbált bevezetni az akciófilmek filmek világába, azonban a Gunman után nem valószínű, hogy Sean Penn-nek sok kedve lenne rálépni a Liam Neeson által kitaposott ösvényre. több»