hsanya182   2017. 02. 06.

Hatásos akciófilm, nagyon bejött, azt hittem valami egyszerű akció lesz, ennek ellenére a történet vezetése még jobban sikerült. A karakterek, a laza kis tolvaj és a kőkeményen nyers CIA ügynök ellentéte nagyon találó. Vagány üldözések vannak benne és nem árt odafigyelni a párbeszédekre, hogy a végére mégis kiderüljön ki van kivel :)

MMcFly2015   2017. 03. 29.

Elég B kategóriás filmre számítottam, de a maga másfél órája alatt, Idris Elba, és az az első osztályú akció, ami benne van sokkal jobbá' tette, mint azt gondoltam. (A háztetős üldőzés, és a mikrobuszos jelenet remekül sikerült) A története okoz meglepetést, nem egy csavar került a filmbe. A film remek példája annak, hogy bátran el lehet kezdeni - moziba nem kerülő - francia filmeket is, többnyire jobbak az átlagnál. Több mint aminek látszik, kellemes csalódás. Remek kikapcsolódást nyújt, kár lenne kihagyni.

Deku   2017. 10. 16.

Veszettül nagy hülyeség lett tele mindenféle értelmetlen jelenettel. Eszméletlenül elkeserítő egy darab lett ez a film. Orbitális baklövés úgy ahogy van. A sztori nagyon gyenge kukába való ami a színészeket illeti hát ők sem voltak a helyzet magaslatán.

feri1   2016. 05. 01.

Rég láttam ennyire realista akciójeleneteket egy nyugati filmben, szóval ezzel rögtön le is vettek a lábamról. Ütős kis mozi ez, esti kikapcsólódásnak ideális.

Kaslerka   2017. 01. 25.

Idris Elba - rossz film nem lehet. Nagyon jó akciójelenetek, jó történetvezetés. Nézzétek!

Charlotte Le Bon
Richard Madden

"Megtekintés: A trailer alapján azt hittem, megint egy Luc Besson akciófilm. Hát nem, de így sem sokkal jobb a helyzet." több»