A forradalom napján

(Bastille Day)

feri1  2016. 05. 01. 23:28

Rég láttam ennyire realista akciójeleneteket egy nyugati filmben, szóval ezzel rögtön le is vettek a lábamról. Ütős kis mozi ez, esti kikapcsólódásnak ideális.

hsanya182  2017. 02. 06. 12:38

Hatásos akciófilm, nagyon bejött, azt hittem valami egyszerű akció lesz, ennek ellenére a történet vezetése még jobban sikerült. A karakterek, a laza kis tolvaj és a kőkeményen nyers CIA ügynök ellentéte nagyon találó. Vagány üldözések vannak benne és nem árt odafigyelni a párbeszédekre, hogy a végére mégis kiderüljön ki van kivel :)

Kaslerka  2017. 01. 25. 20:20

Idris Elba - rossz film nem lehet. Nagyon jó akciójelenetek, jó történetvezetés. Nézzétek!

nikla113  2016. 04. 11. 18:59

Ütős akciójelenetek, izgalmas sztori, és erős karakterek. Ezzel mindent elmondtam, jó kis filmélmény volt, tudom ajánlani.

Deku  2017. 10. 16. 18:53

Veszettül nagy hülyeség lett tele mindenféle értelmetlen jelenettel. Eszméletlenül elkeserítő egy darab lett ez a film. Orbitális baklövés úgy ahogy van. A sztori nagyon gyenge kukába való ami a színészeket illeti hát ők sem voltak a helyzet magaslatán.

Charlotte Le Bon