Bosszúra törve

Sam Trammell
Rebecca De Mornay
Christopher Meloni
Patrick St. Esprit

Stanley Hill (Travolta) egy munkanélküli mérnököt játszik. És mivel pénz nélkül nem tudja eltartani a családját, mindenképpen melót kell találnia. De élete fenekestül felfordul, amikor a reptéren szeretett feleségét megöli néhány drogfüggő. Szomorúan veszi tudomásul, hogy Gibson nyomozó és a többi… Több

Rendező: Chuck Russell
Forgatókönyvíró: Yvan Gauthier, Paul Sloan
Premier (HU): 2016.12.06.

2019.07.09 Bizsu82

Igazi akciófilm a szó szoros értelmében. Akcióban dús, eseményekkel teli és látványos, ami azért szerintem a valódi sztori rovására megy. viszont a kategóriában megállja helyét.

2017.10.01 HercegPeter

Biztos vagyok benne, hogy ez a film nem tartozik Travolta kedvencei közé. Szerintem egy elveszített fogadás, vagy a pénzhiány miatt fogadta el a szerepet. Annyira klisés és átlagos, hogy az már fáj. Semmilyen csavar, vagy újdonság nem volt benne. Nem... Több

2016.11.30 stomachh

Tucat B kategorias film lett, amit meg egy A kategorias szinesz sem tudott megmenteni. Delutani matinenak elmegy.

2016.09.29 csabus

Egyszer nézhető sablonokon alapuló B kategóriás film.

2016.10.02 Firencz

Stanley Hill szerepében Travolta ezúttal szédületesen jól alakít. Hill sötét múlttal rendelkzik, de jelenleg csak egy egyszerű családapa, akit feleségének megyilkolása egy csapásra a múltba löki. Pörgős, rengeteg szép akcióval és frappáns dialógusokkal.

A film összbevétele 228 631 dollár volt (imdb.com).

A Bosszúra törve tagline-ja, az "I lay my vengeance upon them" (Lesújtok rájuk hatalmas bosszúval) egy utalás a Ponyvaregényre (Ezékiel 25.17.). John Travolta mindkét filmben játszott. Szerző: hp

A Bosszúra törve nem kapott mozis forgalmazást.Szerző: hp

A filmet az eredeti tervek szerint William Friedkin rendezte volna Nicolas Cage főszereplésével. Szerző: hp

A Bosszúra törve forgatása 2015. március 9-én kezdődött meg Columbusban, Ohio államban. Szerző: hp