Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Ponyvaregény

(Pulp Fiction)

NorbiP  2017. 03. 11.

Nem értem, ezt a hatalmas hype-ot körülötte, szerintem egy teljesen átlagos filmalkotás. Tarantinonak sokkal jobb filmjei is vannak az én véleményem szerint.

VFTS  2016. 08. 10.

Szerintem a történet és a film sem akkora durranás. Nekem leginkább Travolta grimaszai és mozdulatai maradtak meg a filmből.

Kicc  2016. 02. 29.

Annyi jót hallani erről a filmről, hogy akármilyen régi is, adni akartam neki egy esélyt. Nagyjából 15-20 percig bírtam, mielőtt ingerülten kikapcsoltam volna, és még azt a 15-20 percet is sajnálom! Elpocsékolt idő volt.

mdlg4th  2016. 02. 04.

Ez borzasztóra sikeredett. Az egész film untatott, az első pár perc után nem alig bírtam magammal annyira untam, vártam az áttörést, de sajnos nem érkezett meg. Értelmetlenség volt az egész… Pedig Tim Roth-ot nagyon bírom.

fruzsinator  2015. 04. 28.

Talán az ismerőseim között én vagyok az egyetlen aki nem értékeli ezt a filmet.Nekem nem tetszett, a poénokra felfigyeltem de nem nevettem rajtuk :(

Amanda Plummer
Quentin Tarantino
Tim Roth
Amanda Plummer
Smoking Barrels: Tarantino's Hateful Eight: Ponyvaregény
A Ponyvaregény tényleg olyan, mint a jó bor, az idő múlásával csak nemesedik. Ha meg kellene neveznem a tökéletes filmet, egy pillanatig nem gondolkodnék a válaszon.
ART7: Egy kultfilm újratöltve
Kultfilm: megérdemli, hogy felturbózva ismét vetítsék – ma is olyan talányos sztorit kapsz, hogy kapkodhatod a fejed, miközben mosolyogsz a bajszod alá.
VOX.hu - Ponyvaregény
Korunk abszolút kultuszfilmje. Megérdemelten: a kultfilm valamennyi ismérve szinte ordít a Ponyvaregény szövetéből. 100/100

Bár a stáblistán nem tüntették fel, de azokat a jeleneteket, amelyekben Quentin Tarantino szerepel Jimmie-ként, Robert Rodriguez rendezte.

Egyesek szerint Christopher Walken karaktere valójában Butch apja, de így könnyebb volt átadnia neki az órát.

(Scramananga)

A filmben megjelenik ismét, a Red Apple cigaretta, mely valójában nem létezik, Tarantino találta ki, mert utálja a produce placementet (márkaelhelyezés)

(Scramananga)