Copland

drg0602   2020. 02. 23.

Nagyon jó légkör, jó téma, jó szereplőkkel, szerintem nagyon jó film. Érdemes megnézni, ami biztos, hogy Niro, Liotta, Stallone is nagyon jó szerepel, de rajtuk kívül se okoz senki csalódást. Szuper, zseniális film!

Yosihiro   2016. 05. 22.

Remek film remek szereplőkkel. Stallone jót alakít de Robert De Niro is nagyon jó. A történet jól felépített és nyomon követhető. remek kikapcsolódás csak ajánlani tudom :)

Ray Liotta eredetileg Freddy Heflin seriff szerepét szerette volna eljátszani, ahogy Sylvester Stallone, Gary "Figgsy" Figgist alakította volna inkább.

Sylvester Stallone kb. 18 kg-t hízott a szerep kedvéért.

A film végén azért hangzik el, hogy a film csak kitalált történet, mert New York állam törvényei szerint illegális, ha egy New York-i rendőr New York állam területén kívül lakik.