Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Yosihiro   2019. 06. 07.

New Jack City

Nincs vélemény erröl a filmröl érdekes... A történet mint a film végén el is hangzik akár megtörtént eseményes is alapulhatott volna. Igazából ez a kartelháború és drog területszerzés szerintem a való életben nem így müködik. A film igazából nem adja át azt a mondanivalót amit szeretne. Mindenböl kapunk egy kis adagot és ezt próbálják összegyúrni ami néhol jól sikerült néhol pedig rossz . A film ezektöl eltekintve azt hiszem jó lett. A karakterek megformálása néhol túl agresszív néhol pedig semmitmondó. Összeségében a a forgatókönyv a rendezés és vágás jól sikerült. A hangi effektek és zene viszont megér egy öt csillagot is. A szerplök játéka változó. W. Snipes szerintem a közepest nem lépte túl. Ice-T is viszont marad a közepes szinvonbalon a többi színész szerintem még ezt sem éri el. A történet az ami tartja a leket a filmben bár mint írtam kapunk egy kis erotikát , szerelmet , maffiaháborút, egy kis elvonót . Igazából a színészek nem tudták játékukkal feljebb tornázni a filmet. Így a négy csillag amit megérdmel. Csak ajánlani tudom mindenkinek remek kikapcsolódás. Üdv, Yosi

Wesley Snipes a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negativ színészének járó díjára.

Ice-T a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.

A forgatás 1990. április 16. és 1990. június 6. közt zajlott. $47,624,253 keresett az amerikai mozikban. A film 8,5M $-ból készült el.

Az ellentmondásos profi pankrátor Jerry Young a film hatására vette fel a ’New Jack’ művésznevet.

Vivica A. Fox-ot Selina és Keisha szerepére is meghallgatták, de egyiket sem kapta meg végül.

Wesley Snipes eredetileg Scotty Appleton szerepét szerette volna eljátszani.

Martin Lawrence-t is meghallgatták Pookie szerepére.

Mario Van Peebles első mozifilmes rendezése.

Ice-T majdnem visszautasította Scotty szerepét, mert félt tőle, hogy a film negatívan befolyásolta volna a rap-karrierjét.

1991-ben a legtöbbet kereső független film volt.