A keresztapa II (1974)

The Godfather: Part II

Deku   2017. 07. 08.

Al Pacino és De Niro két feledhetetlen és frenetikus színész akik itt ebben a filmben és magában ebben a részben is kiválót alkotnak. A néző teljesen beletudja élni magát és ez teszi olyan tökéletessé ezt a filmet.

mdlg4th   2016. 02. 04.

Ez valami csodálatos, az ilyen filmekért élek-halok. Szinte én is benne játszottam a karakterekkel együtt. Egyszerre van mondanivalója és rabolja el a nézőt testestül és lelkestül. Csak ajánlani tudom bárki számára.

czerik   2018. 07. 30.

Ahogy az első rész, ez is nagyon remek, hozza a tőle elvárhatót. Ajánlani tudom.

Snowball   2016. 12. 13.

Teljes kudarc lett ez a film. Ismerősök ajánlották de itt az első benyomás volt a döntő miszerint nem szimpatizáltam magával a filmmel. Ennyire unalmas és tartalmatlan történetet régen láttam és köszönöm nem kérek ilyet.

Dodi   2015. 06. 17.

Megunhatatlan klasszikus. Izgalmas, kiváló színészekkel fűszerezve.

Robert De Niro
Robert De Niro
Gastone Moschin
Al Pacino

Coppola és Mario Puzo a legjobb adaptált forgatókönyvnek járó Oscar- díjat kapták meg a Keresztapa II-ért.

(scareface )

Talia Shire a szerepért 30 ezer dollárt kapott + 10 ezer dollár bónusz járt akkor ha a film átlépi a 27 millió dolláros bevételt.

(scareface )

Coppola fontolóra vette hogy Marlon Brando visszatérjen.