A keresztapa II (1974)

The Godfather: Part II

Deku   2017. 07. 08.

Al Pacino és De Niro két feledhetetlen és frenetikus színész akik itt ebben a filmben és magában ebben a részben is kiválót alkotnak. A néző teljesen beletudja élni magát és ez teszi olyan tökéletessé ezt a filmet.

indingo   2019. 01. 22.

A keresztapát láttad hát nem lehet kihagyni a második részt sem. Önállóan is megállja a helyét és nem elhanyagolható, hogy folytatódik a Corleone család története, sőt az előzményekről is képet kapunk. A rendező sem számított ilyen sikerre hiszen Oszkár díjat kapott.

Dodi   2015. 06. 17.

Megunhatatlan klasszikus. Izgalmas, kiváló színészekkel fűszerezve.

MidoD7   2019. 03. 26.

Láttam már sokkal jobban kidolgozott filmet is. Végül azért nem bántam meg, hogy megnéztem, mert kellemes időtöltés volt, csak olyan nagy újdonságot nem nyújtott. Kikapcsolódásnak megteszi.

czerik   2018. 07. 30.

Ahogy az első rész, ez is nagyon remek, hozza a tőle elvárhatót. Ajánlani tudom.

Robert De Niro
Robert De Niro
Gastone Moschin
Al Pacino

Coppola és Mario Puzo a legjobb adaptált forgatókönyvnek járó Oscar- díjat kapták meg a Keresztapa II-ért.

(scarface)

Talia Shire a szerepért 30 ezer dollárt kapott + 10 ezer dollár bónusz járt akkor ha a film átlépi a 27 millió dolláros bevételt.

(scarface)

Coppola fontolóra vette hogy Marlon Brando visszatérjen.