A keresztapa II

(The Godfather: Part II)

Snowball  2016. 12. 13.

Teljes kudarc lett ez a film. Ismerősök ajánlották de itt az első benyomás volt a döntő miszerint nem szimpatizáltam magával a filmmel. Ennyire unalmas és tartalmatlan történetet régen láttam és köszönöm nem kérek ilyet.

mdlg4th  2016. 02. 04.

Ez valami csodálatos, az ilyen filmekért élek-halok. Szinte én is benne játszottam a karakterekkel együtt. Egyszerre van mondanivalója és rabolja el a nézőt testestül és lelkestül. Csak ajánlani tudom bárki számára.

Deku  2017. 07. 08.

Al Pacino és De Niro két feledhetetlen és frenetikus színész akik itt ebben a filmben és magában ebben a részben is kiválót alkotnak. A néző teljesen beletudja élni magát és ez teszi olyan tökéletessé ezt a filmet.

Dodi  2015. 06. 17.

Megunhatatlan klasszikus. Izgalmas, kiváló színészekkel fűszerezve.

Ballera  2017. 05. 24.

Fenomenális film lett, az ilyen filmeket érdemes megnézni akár többször is. A színészek időtálló filmet hoztak össze és mai napig megéri belepillanatania bárkinek.

Robert De Niro
Robert De Niro
Gastone Moschin
Al Pacino

Az IMDb 3. legjobbra értékelt filmje holtversenyben a Sötét lovaggal.

(GedyPapa)

Összesen 21 helyszínen zajlott a forgatás a következő országokban: USA, Dominikai Köztársaság, Olaszország.

1973. október 1 - 1974. június 19. között forgatták le.