Filmek:
2018
2019
2020
2021

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Robert de Niro új arcát mutatja meg ebben a filmben. Sok kivetni valót hagy maga után a történet. Nagyon nehezen vettem rá magam, hogy megnézzem, de összességében jó volt.

Bogi87   2016. 05. 27.

Robert de Niro egyik legjobb alakítását láthatjuk a Taxisofőr című filmben.

Deku   2017. 07. 18.

A színészeket egyáltalán nem ismertem így kicsit aggódtam viszont nem volt probléma. Pont azt a várt szintet hozta amit kell sőt még túl is tett rajta. Magába tudja szippantani a nézőt könnyedén.

citizenfour99   2016. 03. 11.

Húúúú, na ez a MUST SEE film, csak lásd, kész. Nagyon szeretem.

Fahéjgolyó   2016. 10. 11.

Nagyon jó film, de szerintem ez nagyon kifejezetten egy amerikai szituációra alapszik, így én nehezebben tudtam azonosulni vele, de ezen kívül tényleg egy nagyon jól megcsinált film, elgondolkodtató történettel.

Robert De Niro

Nem is korszakalkotó, hanem inkább korszakokon átívelő jellegű alkotás. 8/10 több»

21 100 000 dollár bevételt produkált a film az USA-ban, 1 millió 300 ezer dollárból jött létre a film.

(Bogi87 )

Harvey Keitel 4. szereplése Martin Scorsese filmben.

(Bogi87 )

A filmet New York városában forgatták 1975 nyarán.

(dulkap )