Taxisofőr

(Taxi Driver)

Bogi87  2016. 05. 27. 11:55

Robert de Niro egyik legjobb alakítását láthatjuk a Taxisofőr című filmben.

Mate  2015. 04. 22. 21:30

A Taxisofőr nem az a film, amit adnak a tévében hét közben és kedvem szottyan hozzá. Kemény témákat feszeget és egy nagyon szélsőséges gondolkodású emberről szól. aki a társadalmi normákkal tökéletesen ellentétesen gondolkodik és viselkedik. Gyönyörűen felvett, csodásan eljátszott és precízen megírt film, igazi klasszikus.

mamiéstöti2  2016. 08. 05. 21:56

Robert de Niro új arcát mutatja meg ebben a filmben. Sok kivetni valót hagy maga után a történet. Nagyon nehezen vettem rá magam, hogy megnézzem, de összességében jó volt.

citizenfour99  2016. 03. 11. 06:17

Húúúú, na ez a MUST SEE film, csak lásd, kész. Nagyon szeretem.

Deku  2017. 07. 18. 20:32

A színészeket egyáltalán nem ismertem így kicsit aggódtam viszont nem volt probléma. Pont azt a várt szintet hozta amit kell sőt még túl is tett rajta. Magába tudja szippantani a nézőt könnyedén.

Smoking Barrels: Taxisofőr
Nem is korszakalkotó, hanem inkább korszakokon átívelő jellegű alkotás. 8/10

21 100 000 dollár bevételt produkált a film az USA-ban, 1 millió 300 ezer dollárból jött létre a film.

Harvey Keitel 4. szereplése Martin Scorsese filmben.

A filmet New York városában forgatták 1975 nyarán.