Törvényre törve

Író: David Lee Henry
Premier (HU): 1991.09.27.

2023.11.14 Speedy94

Seagal a keményfiú

Seagal legjobb és legkeményebb filmje, ahol egy kőkemény helyi zsarut alakít, aki az összes rosszfiút könnyedén letarolja. A film főgonosza szintén egy karizmatikus alak, aki úgy gázol át a másikon, ahogy csak akar. A beszólások pedig rohadt jók. A kedvenceim: Még mindig nem ráztuk le, vigyük el kolbászt enni. / Te még a hüvelyujjadat szoptad, amikor Richie bátyád már f*szt szopott. Zseniális és a maga nemében egy különleges film tele brutalitással.

Mr. Seagal itt még vékony volt

Steven Seagal a nyolcvanas évek és a kilencvenes évek elejének egyik legnagyobb akciósztárja volt. Fénykorában ontotta a jobbnál jobb akciómozikat. A törvényre törve egy 1991-es gyöngyszem, sokunk kedvence. Hőse egy brooklyni rendőr, Gino Felino, aki... Teljes kritika

2020.02.23 drg0602

Szerintem Steven Seagal legjobb alakítása. Nem kell túlgondolni a filmet, egyszerű történet, jó színészi alakítások, akciódús, jó környezet. Első filmem volt Seagaltól, ami nagyon tetszett. Szerintem zseniális.

2014.12.24 Phalanx

Amikor először láttam ezt a filmet 12 évesen, teljesen a földbe döngölt az érzés...azóta még vagy milliószor láttam. Soha nem csalódok!:D

2015.05.05 ZeroHero

Az igazat megvallva, nem láttam eddig hű de sok Seagal filmet. Viszont ez valahogy megmaradt, biztos a régi videokazettás időszakból, mert vagy 15 éve megvolt nekünk videokazin. És emlékszem, már akkor is tetszett. Most pedig, így újranézve is csak a... Több

Steven Seagal egy interjúban elmondta, hogy a filmben látható báros verekedés a kedvence az összes verekedős jelenet közül, amit valaha forgatott. Szerző: rbernadett

Az egyetlen Steven Seagal-film 1988 és 1998 között, amiben egyetlen robbanás sincs. Szerző: rbernadett

Julianna Margulies filmes debütálása. Szerző: rbernadett

Shannon Whirry filmes debütálása. Szerző: rbernadett

(2016. 08. 27.)
Törvényre Törve
Erőszakos, látványos, trágár és véres kalandot tárt elénk Seagal és bandája, ami a lehető legjobban sült el. Több