Éjjeli ragadozó

Éjjeli ragadozó

Nomis

Simon Stalls, a hírhedt online ragadozó számára csapdát állít a rendőrség, ám mindenkire sokkolóan hat, hogy valójában milyen bűncselekményeket is hajtott végre Stalls.

(ps)

Alexandra Daddario
Brendan Fletcher

2022.02.21 Lóri Ádámcsik

Izgalmas volt!

Egy erős közepes thriller! Teljesen jó volt esti mozinak! Jó szereplők, fordulatos végjáték! Ajánlom!

2021.09.03 BoBamburg

Ahhoz képest, mennyire no name film (legalábbis én nem láttam, hogy túlságosan be lett volna reklámozva anno), meglepően kellemesen csalódtam benne. Főleg, hogy mostanában elég ritkán kerülnek ki korrekt hollywoodi produkciók a thriller műfajon belül is.

2020.06.30 sptt

Nem rossz film, bár a kezdés és az ötlet alapján jobbra számítottam. Ennek ellenére van feszültség, van csavar, vannak nagyon jó színészek, így nem panaszkodom, az átlagnál egy kicsit jobb lett. 7/10

2020.08.02 stevepisti

Jó film!

Szerintem egész jó filmnek sikeredett. A Supermenünk itt már elkezdett egy kicsit színészkedni, Ben Kingsley jól hozta az önjelölt igazságosztó szerepét. A Simon karakterét játszó színész is jól alakította a negatív szerepet. Számomra a babás jelenet volt a legkeményebb. A hasonló stílus kedvelőinek akár még többször nézős is lehet a film.