Diesel   2018. 04. 15.

Teljes mértékben rendben volt a film. Gerard Butler kellőképpen formálta meg a kiégett "jelvényes gengsztert". Szerintem a történet jól felépített, és végig pörgős egy két felesleges töltelék jelenetet leszámítva. A film végig látványos már az elején eléggé erősen indít. A színészi játékkal nem volt gond, ilyen egy igazi vérbeli akció dráma. A történet végén lévő csavar tetszett szerintem egy az egyben teret ad egy leendő folytatáshoz. A film összességében teljesen korrekt végig izgalmas. Szerintem érdemes megnézni :)

hsanya182   2018. 04. 27.

Elég erős potencia van a filmben! Nagyon el lett találva a képi megjenelítés. Erősek a karakterek! Engem végig lekötött, ügyeltek a részletekre, kíváló a filmezés. A pár akciójelenetben nagyon kitettek magukért. A történetben rosszifiúk a zsaruk is akik üldözik a rosszfiúkat, van benne sok keménykedés, de helyén van az is. Kicsit olyan "Ocean eleven" feeling akciódús változatban. Nagyon szuperek a fegyverhangok, figyeltek a részelekre, igazi feszült gengszterfilm, ajánlom bárkinek, akinek ez nem jön be kérem írjon nekem ennél jobb rendezésű akciófilmet, mert biztosan meg fogom nézni :) 5/5

Bizsu82   2018. 02. 08.

Tetszik a sztoriban hogy van benne fantázia. Fordulatos, nem kiszámítható film, moziban igazi élmény volt. Akció film kategóriában mindenképpen átlag felett van. Műfaj kedvelőinek nyugodt szívvel ajánlom, valóban szórakoztató volt, lekötött minket!

alexxx   2018. 01. 13.

Hát ez, igazából nevetnem kell. :) A helyzet az, hogy a Gengszterzsaruk egy annyira tipikus B-film, hogy azt elmondani nem lehet. Történetében, az alakításokban mindenben tökéletesen hozza a B-feelinget, gyakorlatilag megtestesíti azt. Butlert kicsit sajnálom már, mert kéne neki azért egy normális film, mert ez inkább DVD-s filmnek tűnik nekem, ami eljutott valahogy a mozikba. Nem egy rossz film a szó szoros értelmében, inkább ilyen guilty pleasure, már aki tud élvezni ilyet. Nem tudom mit mondhatnék, ha csípitek az ilyen régimódi akciófilmeket, még szeretni is fogjátok, de a többiek inkább kerüljék el.

Vitya   2018. 02. 08.

Izgalmas, akcióban dús film, amiben vannak fordulatok, váratlan események. Lehet hogy volt már jó néhány hasonló film, de ennek ellenére számomra élvezhető, kellemes kikapcsolódás volt, színvonalas szórakozást nyújtott. Jól összerakott film, érdemes megnézni! Gerard Butler karakteréhez illik a szerep, hitelesen alakít!

Kaiwi Lyman
Evan Jones
Mo McRae
Brian Van Holt
Kaiwi Lyman-Mersereau
Kaiwi Lyman-Mersereau

Az összképet csak enyhén ragyogja be, hogy legalább igyekszik. Próbál atmoszférát teremteni, zenével, vágással, de csak ritkán sikerül, akkor is csak pillanatokra. A hosszú játékidő sem javít a helyzeten. Konkurencia hiányában egy estét megérhet a Gengszterzsaruk, de nagy elvárásaink ne legyenek. A magyar cím pedig természetesen félrevezető és borzalmas. 6/10 több»

A majdnem 2 és fél órás film érzésem szerint egy picit hosszúra sikerült, a végső nagy dobás elég lassan van felvezetve, a rendőrök és a rablók közötti nyomozás során is vannak felesleges jelenetek. Mindezek ellenére a film helyenként szórakoztató, látványos akciójelenetekkel tarkított alkotás lett igazi csattanóval a végére. 75/100 több»

A magyar cím most különösen félrement, korrupt rendőrökről szó sincs, sokkal inkább a Szemtől szemben pofátlanul lelkes rajongói remixéről, no meg arról, hogy néha még egy 140 perces Gerard Butler-keménykedés is lehet szórakoztató. 65/100 több»

A Ziggy Zerhusent alakító Eric Braeden az író-rendező, Christian Gudegast édesapja.

A Gengszterzsaruk forgatása Atlantában, Georgia államban zajlott.

A film forgatása 2017. január 30-án kezdődött meg.