Játssz egy Huawei MediaPad T3-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Gengszterzsaruk

(Den of Thieves)

alexxx  2018. 01. 13.

Hát ez, igazából nevetnem kell. :) A helyzet az, hogy a Gengszterzsaruk egy annyira tipikus B-film, hogy azt elmondani nem lehet. Történetében, az alakításokban mindenben tökéletesen hozza a B-feelinget, gyakorlatilag megtestesíti azt. Butlert kicsit sajnálom már, mert kéne neki azért egy normális film, mert ez inkább DVD-s filmnek tűnik nekem, ami eljutott valahogy a mozikba. Nem egy rossz film a szó szoros értelmében, inkább ilyen guilty pleasure, már aki tud élvezni ilyet. Nem tudom mit mondhatnék, ha csípitek az ilyen régimódi akciófilmeket, még szeretni is fogjátok, de a többiek inkább kerüljék el.

Bizsu82  2018. 02. 08.

Tetszik a sztoriban hogy van benne fantázia. Fordulatos, nem kiszámítható film, moziban igazi élmény volt. Akció film kategóriában mindenképpen átlag felett van. Műfaj kedvelőinek nyugodt szívvel ajánlom, valóban szórakoztató volt, lekötött minket!

FarZoo  2018. 02. 08.

Pörgős, szórakoztató akciófilm, de a műfajban nem tartom extrának vagy kiemelkedőnek. Egyszeri nézésre OK, de amúgy nem adott újdonságot. Gerard Butlertől kb ezt vártam. Moziban azért nem ezt választanám!

Vitya  2018. 02. 08.

Izgalmas, akcióban dús film, amiben vannak fordulatok, váratlan események. Lehet hogy volt már jó néhány hasonló film, de ennek ellenére számomra élvezhető, kellemes kikapcsolódás volt, színvonalas szórakozást nyújtott. Jól összerakott film, érdemes megnézni! Gerard Butler karakteréhez illik a szerep, hitelesen alakít!

vargaeszter82@freemail.hu  2018. 02. 08.

Gyenge alakítás, csalódás volt. Kiszámítható és unalmas, nem tudtam beleélni magam az eseményekbe. Melléfogás, előzetese alapján jobbnak tűnt. A színész alakítása sablonos, nincs benne izgalom. Én nem ajánlom!

Kaiwi Lyman
Evan Jones
Mo McRae
Brian Van Holt
Kaiwi Lyman-Mersereau
Kaiwi Lyman-Mersereau
Popcorn Project - Gengszterzsaruk
Az összképet csak enyhén ragyogja be, hogy legalább igyekszik. Próbál atmoszférát teremteni, zenével, vágással, de csak ritkán sikerül, akkor is csak pillanatokra. A hosszú játékidő sem javít a helyzeten. Konkurencia hiányában egy estét megérhet a Gengszterzsaruk, de nagy elvárásaink ne legyenek. A magyar cím pedig természetesen félrevezető és borzalmas. 6/10

Filmezzünk.hu - Gengszterzsaruk
A majdnem 2 és fél órás film érzésem szerint egy picit hosszúra sikerült, a végső nagy dobás elég lassan van felvezetve, a rendőrök és a rablók közötti nyomozás során is vannak felesleges jelenetek. Mindezek ellenére a film helyenként szórakoztató, látványos akciójelenetekkel tarkított alkotás lett igazi csattanóval a végére. 75/100

VOX.hu - Gengszterzsaruk
A magyar cím most különösen félrement, korrupt rendőrökről szó sincs, sokkal inkább a Szemtől szemben pofátlanul lelkes rajongói remixéről, no meg arról, hogy néha még egy 140 perces Gerard Butler-keménykedés is lehet szórakoztató. 65/100

A Ziggy Zerhusent alakító Eric Braeden az író-rendező, Christian Gudegast édesapja.

A Gengszterzsaruk forgatása Atlantában, Georgia államban zajlott.

A film forgatása 2017. január 30-án kezdődött meg.