Ritmusszekció

The Rhythm Section
ordas
Ivana Basic
Blake Lively

Stephanie képtelen feldolgozni, hogy egy repülőgép szerencsétlenség során elveszítette a családját. A nő teljesen önpusztító életmódot folytat. Miután azonban rájön, hogy a tragédia nem véletlen volt, nyomozni kezd, így rövidesen egy ismeretlen és sötét világban találja… Több

Rendező: Reed Morano
Forgatókönyvíró: Mark Burnell
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Spanyolország
Premier: 2020.01.27.
Forgalmazó: UIP-Duna Film

2022.11.09 Dorkateo

Vontatott, érthetetlen, pszichológiailag hiteltelen karakterek és történet. Nekem nagyon nem jött be.

2022.08.03 BRANTON

Drámának túlságosan érdektelen, akciónak irgalmatlanul eseménytelen és vontatott...

2020-ban megrendezte Reed Morano ezt az akció-drámát, melynek főszereplői Blake Lively és Jude Law. A történet egy szokásos bosszúsztori, nem tartogat meglepetéseket. Stephanie (Blake Lively) elveszíti családját egy terrorcselekmény során. Egyszerű ... Teljes kritika

2020.10.11 BalogJoe

Nikita?

Az angol Nikita. Mint a koppintások java, ez sem ér sokat, de egyszer megnézhető, ez a lassan hömpölygő, de a végére begyorsuló alkotás.

2020.09.21 JollyDzsé

Lehet, hogy ez a ritmusszekció, és nagy sztárok alakítanak benne, de nem igazán találják a ritmust.

2019.08.13 Tamás

nem igazán tudtam eldönteni, hogy mit nézek, mert sem a forgatókönyv, sem a színészek nem segítettek benne, hogy megértsem.

A Ritmusszekció Mark Burnell azonos című regényének adaptációja. Szerző: hp

A forgatás során Blake Lively sérülést szenvedett, ami miatt a stábnak hetekre le kellett állnia a munkálatokkal. Szerző: hp

A film forgatása 2017. decemberében kezdődött meg Dublinban. Szerző: hp

A Ritmusszekciót a James Bond-franchise mögött álló EON Productions finanszírozta 50 millió dollárral. Szerző: hp

(2020. 07. 28.)
Megtekintés: Ez nem az az akciófilm, amire számítottál. (Úgy értem, én se erre számítottam.) Itt nem kapod meg a Luc Besson féle halálbalettet és a női főhőst, aki madárcsontjai ellenére leiskolázza a 120 kilós verőembereket. Több