Ritmusszekció (2020)

The Rhythm Section

JollyDzsé   2020. 09. 21.

Lehet, hogy ez a ritmusszekció, és nagy sztárok alakítanak benne, de nem igazán találják a ritmust.

Tamás   2019. 08. 13.

nem igazán tudtam eldönteni, hogy mit nézek, mert sem a forgatókönyv, sem a színészek nem segítettek benne, hogy megértsem.

ordas   2015. 04. 01.

Blakie Lively remek színésznő, ám itt nem igazána adtak a kezébe semmit, amivel dolgozhatott volna, és ezen az sem segített, hogy csúnya a frizurája és a sminkje a film nagy részében.

Ivana Basic
Blake Lively

A Ritmusszekció Mark Burnell azonos című regényének adaptációja.

A forgatás során Blake Lively sérülést szenvedett, ami miatt a stábnak hetekre le kellett állnia a munkálatokkal.

A film forgatása 2017. decemberében kezdődött meg Dublinban.

A Ritmusszekciót a James Bond-franchise mögött álló EON Productions finanszírozta 50 millió dollárral.

A filmet eredetileg már 2019. február 22-én bemutatták volna, de a premiert végül egészen 2020. január 31-re halasztották.

Megtekintés: Ez nem az az akciófilm, amire számítottál. (Úgy értem, én se erre számítottam.) Itt nem kapod meg a Luc Besson féle halálbalettet és a női főhőst, aki madárcsontjai ellenére leiskolázza a 120 kilós verőembereket. több»