Kémvadászok: A szolgálat kötelez

hsanya182   2015. 12. 13.

Többet reméltem a bemutatója alapján, nem az akció az erőssége az biztos! Semmi újat nem hozott, pár apróbb csavar van benne, néhány feszültebb jelenet, jó sok párbeszéd és elég gyenge kameratechnikás megoldások. Egyszer meg lehet nézni...

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Nagyon jó film volt, főleg, hogy az angoloknál rájöttek van élet James Bondon kívül is ebben a műfajban. Nekem jobb volt a Bond filmeknél, mondjuk nem is szeretem őket.

azurou   2016. 05. 12.

Jóféle sztori, jó kis csavarokkal, engem teljesen lekötött. Estére kiváló program.

tamas84   2016. 03. 06.

Bár semmi újat nem hoz a műfajban, de mégis kellően szórakoztató és élvezhető. Kit Harington rajongóknak kötelező. :)

acey   2015. 07. 08.

Király film.