Senkinek egy szót se! (2006)

Ne le dis à personne

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Elég jól eltalált hangulatú thriller. Az elejétől a végéig izgalmas volt, jól hozták a színészek a szerepüket. Mindenkinek ajánlani tudom, főként a sorozatgyilkosos filmek rajongóinak.

Berto49   2017. 09. 09.

Javított a második megnézés után. Elég szövevényes bűnügy felderítése a film története, de a végén minden világossá válik. Szimpatikus a főhős: Francois Cluzet. Epizódszereplő a filmben Kristin Scott Thomas. Emlékszem, hogy mit hajszoltam ezt a filmet, amíg jó drágán sikerült megvennem. Abban az időben még el is olvastam, persze a könyv - ahogy az lenni szokott - sokkal jobb.

stomachh   2016. 03. 19.

Számomra zseniális lett, végig fent tudta tartani az érdeklődésem, izgalmas, rejtélyes európai mozi.