Véres románc

Véres románc

All Good Things

Andrew Jarecki producer és rendező filmjét New York történetének eltűnt személyekkel kapcsolatos leghíresebb megoldatlan ügye ihlette. Szerelmi történet és egy rejtélyes gyilkosság históriája egyben, amely a nyolcvanas években játszódik, egy befolyásos ingatlandinasztiával a hátterében. A… Több

Premier (HU): 2011.03.30.

2022.03.20 KCintia

Unalmas.

Ilyen unalmas és vontatott filmet rég láttam már. Meg szerettem volna nézni, miután Ryan van benne, illetve valós események ihlették. Nekem a film nem nagyon adott át semmit, maximum álmosságot. A film után inkább rákerestem a dolgokra, és így nyilván másképp láttam, de megtörténés ide vagy oda, a film nem tudta ezt kellőképp átadni.

2016.12.26 hsanya182

Szemtanuja lehetünk egy szerelmi kapcsolat megismerkedésétől a házoságon át a tragédiájáig. Hatásos film, romantikus és inkább krimi mint thriller, de megdöbbentő az biztos. Első egy óra lehet lagymatagabb, de aztán elég erős befejezést kap, elgondolkodtató szociopata... Megtörtént esemény ihlette.

2016.08.07 mamiéstöti2

Ez egy nagyon unalmas, vontatott film, nagyon semmi sem történik benne. Én szeretem az igaz történeteket, de itt vagy nem volt mit megfilmesíteni, vagy nem sikerült jól lehozni a nagy sztorit.

2018.03.31 Zsceeeka

Ez a film ugye igaz történeten alapszik, arról néztem egy dokumentumfilmet, így kerültem kapcsolatba a filmmel. A sztori eléggé le van finomítva, de azért valamennyire átjön. Az alakítások sem rosszak.

2016.07.18 feketerigous

Ez a film elképesztő, és miután megtudtam, hogy igaz történet alapján készül, a hideg is kirázott. Kristen Dunst és Ryan Gosling a szerepeiket hiba nélkül játszották el. Remek film, nem egy könnyed film, de nekem pont ezért is tetszett annyira.

A film összbevétele 578 382 dollár volt (imdb.com).

A film forgatókönyve Robert Durst és felesége, Kathleen McCormack 1982-es hányattatásai alapján készült el.Szerző: erare

David Margulies-nek ez volt a harmadik olyan filmje, melyben polgármestert alakított - a Szellemirtók 1. és 2. részében is New York első számú emberének bőrében volt látható.Szerző: erare

A film betétdalainak felvételénél közreműködött a Prágai Filharmonikusok együttese is.Szerző: erare

Kirsten Dunst-nak ez volt az első filmje azt követően, hogy ismét visszatért a színészi pályára, miután depressziójával kapcsolatban kezelték hosszabb ideig egy klinikán.Szerző: erare

(2021. 11. 18.)
Serial Chillers XLX.: Robert Durst, az ingatlanmogul
Elsősorban azoknak ajánlanám, akik kedvelik a főszereplők, Gosling és Dunst játékát, mert számukra érdemes lehet egy efféle drámában is megnézni őket. Akik az ügyre kiváncsiak, nézzék meg a The Jinx című sorozatot, mert abból jóformán mindent megtudhatnak róla, igen élvezetes formában. Több