Mélyvíz

Jonathan Tucker
Goran Višnjić
Raymond J. Barry
Goran Višnjić

Margaret Hall egy reggel tóparti házuk fövenyén fia szeretőjének holttestébe botlik. A fiát mindenáron védeni próbáló asszony pánikba esik és a testet a vízbe dobja. Egy nap azonban bekopogtat hozzá egy férfi, aki megzsarolja a nőt: ötvenezer dollárért cserébe neki adja a gyilkosságot bizonyító videofelvételt.

(erare)

Premier (HU): 2001.11.01.

2023.07.15 Ahoj poplacsek

6/10, majdnem tök jó lett, de csak majdnem

Hát, pfff. Nem sokon múlt. Tilda Swinton jó, mint általában, van egy csomó érdekes téma és kérdés, amit felvet a történet, minden olyan jól alakul, erre beraknak egy totál életszerűtlen döntést hozó rosszfiút. Ezt a részét érdemes lett volna jobban kidolgozni, mert így az az érzésem, hogy kicsit elfuserálták. Értékelem a filmben szunnyadó potenciált, ezért még így is megkapja a 3 csillagot. Amúgy ez a Tahoe-tó (Lake Tahoe) elég jó környéknek néz ki, volt, hogy konkrétan közvetlenül mellette hajtottam el Mammoth Lakesből Sacramento felé menet, megért volna egy kávészünetet. Na mindegy.

2017.04.10 indingo

A film nem lett volna rossz, csoda, hogy a végén nem jött össze az anyuka meg a zsaroló.lezárásnak valami fantázia dúsabbat is kitalálhattak volna a készítők.

2017.07.29 Lonka

A leírás alapján izgalmasabbnak gondoltam a filmet és többet vártam tőle. A története kevés volt és Goran Višnjić karakterét sem értettem, furcsa volt hogy meggondolta magát.

2019.06.21 Attila G.

Az az igazság, hogy annak idején tévedésből láttam ezt a filmet, ugyanis egy másik, kicsit más műfajú, hasonló című filmet akartam megnézni. - Nem először, és nem utoljára jártam így, de azért nem sűrűn fordult elő. - Kicsit gyanús is volt, hogy a Mű... Több

2016.07.23 KingPin

Pszichotriller, ami csak Tilda Swinton alakításán állt, a többi részét már ezerszer láttam számtalan variációban, szerintem egy egyszerű családi dráma. Kikapcsolódásnak elmegy, de semmi újat nem nyújt.

A film szerepel az LMBT listán,mely azokat a filmeket tartalmazza, melyekben leszbikus, meleg, biszexszuális vagy transznemű szereplők szerepelnek,illetve a film cselekményére hatással van, ha a filmben azonos neműek közötti kapcsolat létesül.Szerző: mamiéstöti2

A filmet az Egyesült Államok Nevada és Kalifornia államában forgatták.Szerző: dulkap

Margaret születési dátuma 1960 november 5., ami megegyezik Tilda Swinton születési dátumával.Szerző: dulkap