A szerelem tengere

A szerelem tengere

Sea of Love

Frank Keller egy New York-i elvált, kiábrándult, nyugdíj elõtt álló zsaru. Egy gyilkos garázdálkodik a városban, férfiakat támad meg a hálószobájukban. Úgy tûnik, a gyanúsított egy nõ, aki házassági hirdetésekbõl szúrja ki áldozatait. Sherman nyomozó és… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 1990.02.08. | Netflix (2022.05.24.)

Michael Rooker

2017.07.05 Wesleyvep

Én igazából csak Al Pacino alakítását tudnám kiemelni, mivel a film maga teljesen középszerű. Sajnos még csak a hangulata sem volt valami emlékezetes, nehéz olyan fogódzót találni, amiért azt tudnám mondani, hogy "Igen, emiatt érdemes megnézni!"

2016.02.22 Adepto

Nem volt rossz film. Kicsit bizonytalanságban tartott a gyilkos kilétével kapcsolatban. Al Pacino karaktere is majdnem begolyózott ettől (ez tetszett a játékában). Ennek ellenére szerintem inkább egyszer nézhető kategória.

2017.05.21 miki

Tetszett, hogy nagyon jól kombinálja a thrillert a kicsit nyersebb romantikával. Ettől a film egy picit merész, ugyanakkor nagyon intelligens színezetet kapott, bár a képi világa nem igazán megnyerő, inkább túlságosan hanyagnak és összecsapottnak mondanám.

Ez volt Ellen Barkin áttörést hozó szerepe. Szerző: rbernadett

Az utolsó jelenetben, amikor Frank és Helen sétálnak az utcán, néhány járókelő azért felejti rajta a tekintetét Al Pacinon, mert felismerték. Szerző: rbernadett

Az író, Richard Price eredetileg Dustin Hoffman-nak írta a főszerepet, de miatta annyiszor kellett volna újraírni a forgatókönyvet, hogy végül Al Pacino vette át a helyét. Szerző: rbernadett