Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Törés (2007)

Fracture

Gauss   2021. 08. 11.

Zseniális thriller

Izgalmas, fordulatos, tökéletes. :)

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Brilliáns Anthony Hopkins féltékeny idősebb férjet alakítása, aki többet ésszel, mint erővel elven korábban még nem látott módon szolgáltatja saját igazát.

Deku   2017. 07. 10.

Ez ám a belevaló színészi párosítás. Bár sokszor mondtam már de ez igazán kiváló választás volt. Mindkét főszereplőt nagyon bírom és ez ide kellett. Fordulatos és végig izgalmas a film.

Sabnock Sanatory   2019. 01. 30.

Anthony Hopkins a garancia, hogy egy film jó legyen, de itt van egy jó rendező, egy jó forgatókönyv, és van egy fantasztikus film, amiben Ryan Gosling is hozza a kötelezőt. Izgalmas, megdöbbentő, és egy óriási csavarral a végén.Kihagyhatatlan.

dailyfilmsan   2018. 05. 29.

Nekem bejött. Jó kis krimi Rosamund Pike karaktere tök fölösleges volt ebben a filmben és kifejezetten idegesítő is volt. De Hopkins és Gosling macska-egér harca a tárgyalóban jó volt. Kicsit hirtelen jött a lezárás de attól még élvezhető a film.

szaka123   2016. 01. 25.

Sokan ajánlották, hogy mennyire jó film, ezért meg is néztem. Egy kicsit csalódtam, de csak mert többet vártam. A színészek nagyon jók, a sztori is, de nagyobb csavart vártam. Azért erősen ajánlott megnézésre! :)

hsanya182   2016. 11. 19.

Teccett a film, fordulatos, ördögien fondorlatos. Anthony Hopkins játékát aki szereti kedvenc film lesz. Nem is értem mért nem raktam a kedvenc filmjeim közé. Jó kis megcsalásos történet :)

Anthony Hopkins egyetlen jelenetben sem pislog, ez a karakternek kísérteties megjelenést kölcsönöz.

(ps)

A filmet Encinóban, Kalifornia államban forgatták.

(ps)

A filmnek volt egy alternatív befejezése is. Ez alapján a csere trükkre a mobilok nélkül csak a fotók alapján jön rá Beachum. Amikor Beachum kitálal Crawfordnak, akkor Crawford szétveri a gépét. Ez a dühkitörés azonban nagyon elütött Crawford higgadt természetétől.

(ps)

Crawford kocsija egy Porsche Carrera GT, amely nagyjából 670 ezer dollárba kerül.

(ps)

Egy ponton úgy tűnt, hogy a film rendezését George Clooney veszi át.