A csontember (1999)

The Bone Collector

A csontember

Sabnock Sanatory   2020. 07. 13.

Nagyon kedvelem Denzel Washingtont.Ebben a filmben az ágyhoz kötve is megcsillantja zseniális tehetségét.Ő viszi a filmet,ez nem vitás,köré épül minden.Egy kemény thriller,sok izgalommal,feszültséggel.Kiváló mozi.

Deku   2017. 10. 23.

Ez a film híján volt mindenféle eredetiségnek és érdekesség fokozónak. Sajnos ez a film nagyon nem jött be. Kellett volna valami, ami miatt úgy érzem, hogy ez elragadó, de sajnos nem éreztem.

Berto49   2017. 06. 24.

Csak Denzel Washington miatt nézhető, mert exPittné csak csücsörit a duzzadt ajkaival. Érdekes módon a gyilkosságok mindig éjszaka, világítás nélküli helyen történnek, csak az elemlámpa fényében mutatják a tetthelyeket és az áldozatokat. Egy őrült – ... több»

Bizsu82   2019. 01. 18.

Kategóriájában véleményem szerint átlag feletti film. Jó szereposztás, izgalmas sztori, profi szereplés. Van benne fordulat Műfaj lókedvelőinek érdemes megnézni!

Zénó   2018. 02. 19.

Valamiért nálam még a közepest sem sikerült elérnie. Bár fogjuk rá, hogy végig lekötött, nem volt az a mindent elsöprő, tátott szájjal nézem érzés bennem. Angelina Jolie gyenge színész, Denzel Washington meg ágyhoz kötve kevésbé tudott kiteljesedni...

VK   2017. 06. 19.

Izgalmas, érdekes dráma profi szereplőkkel aminek nem mindennapi a cselekménye. Fordulatos és egyáltalán nem sablonos dráma. Végig lekötött a film, ajánlom!

Zzssuuzzssii   2016. 09. 22.

Izgalmas film. Profi és összetett, a színészek alakítása is hozzáértő, a sztorija ötletes és érzelmileg is megfogó a film. Mindenképpen hat a nézőre, megfogó .

Michael Rooker
Michael McGlone
Ed O'Neill
Angelina Jolie

A film Jeffery Deaver azonos című regénye alapján készült.

Angelina Jolie-nak eredetileg lettek volna meztelen jelenetei is a filmben, de a rendező kivágta őket.

(kázsé)

A "folyó", amibe Angelina Jolie beleugrik, hogy megmentse az öregembert és az unokáját, valójában egy fűtött medence volt.

(kázsé)

Az eredeti könyvben Queen Latifah karaktere egy Thom nevű férfi volt.

(kázsé)

Angelina Jolie karakterét az eredeti könyvben úgy hívták, "Amelia Sachs". A készítők azért változtatták meg, mert a név túlságosan hasonlított a "szex" szóra.

(kázsé)

A híres forgatókönyvíró és producer, Christopher Crowe is dolgozott a forgatókönyvön.

(kázsé)

A rendező, Phillip Noyce is felbukkan a filmben a könyvesboltban játszódó jelenetben.