Ne szólj száj!

Ne szólj száj!

Don't Say a Word

Dr. Nathan Conrad (Michael Douglas), a neves gyermekpszichiáter élete tökéletes. Sikeres, gazdag és gyönyörű feleségével (Famke Janssen) neveli egyetlen kislányukat. Amikor egy katatón, önmagába forduló, hirtelen dühkitörései miatt magánzárkába zárt 18 éves lány,… Több

Rendező: Gary Fleder
Sean Bean
Victor Argo
Jennifer Esposito

2022.07.13 Interfectorem Sabnock

Michael Douglas itt még topon!

A film egy sajátságos témát dolgoz fel. Milyen lehet, mikor elrabolják az egyetlen gyermeked, akit az életednél jobban szeretsz? A film fő témája és fő sodra ez, e köré épül minden. Gary Fleder a rendező jól kiválasztotta a témát, és Andrew Klaman re... Teljes kritika

2016.10.22 lollipopp

Én úgy gondolom, hogy Michael Douglas alakításán kívül nem sok kiemelkedő van ebben a filmben. Ugyan nem egy rossz alkotás, egy korrekt thrillernek mondanám, de valahogy egyszerűen nem tudott lekötni. Egész jó hangulata van a történet kissé sablonos. Egyszer nézhető.

2017.06.14 Bernie

Szerintem nagyon ütős film lett, de igazából semmi extra ha összességében nézzük, mivel nem igazán volt egyetlen egy emlékezetes jelenete sem.

2018.05.04 Filmelemző

Izgalmas és pörgős pszicho-thriller az azóta fiatalon elhunyt Brittany Murphy és a nagyot alakító Michael Douglas főszereplésével. A film fő erőssége kettejük játéka és a lendületesség. Többször nézhető, élvezetes munka. Nekem tetszett. Értékelés: erős 8 pont a 10-ből.

Gary Fleder rendező a 35. születésnapját ünnepelte a forgatás alatt.Szerző: diumiu

Gary Fleder elmondása szerint, Skye McCole Bartusiak-nel olyan volt dolgozni, mintha egy felnőttel dolgozott volna. Pedig a forgatások idején csak 8 éves volt.Szerző: diumiu

A Bridgeview Pszichiátriai Kórház fiktív kórház New Yorkban.Szerző: diumiu

A film két szereplője is tragikus hirtelenséggel és nagyon fiatalon hunytak el: Brittany Murphy (Elisabeth) 2009-ben 32 évesen, Skye McCole Bartusiak (Jessie) 2014-ben 21 évesen. Mindkettőjük halálát feltehetően kábítószer túladagolás okozta.Szerző: diumiu

Értékelés: 7.5/10
(2021. 02. 11.)
Nem egy világmegváltó darab, de nem is kell annak lennie. Megvannak a maga korlátai, a nyomozó karaktere például nagyon haloványka, de ezek felett könnyen szemet lehet hunyni. Bőven elég annyi, hogy pazar alakításokat kapunk, zakatol a cselekmény és képesek növelni a téteket és a feszültséget. Több