A gyűjtő (1997)

Kiss the Girls

Sabnock Sanatory   2021. 08. 13.

Morgan Freeman egy igazi úriember

Mielőtt írnék néhány keresetlen szót a moziról, annyit elmondok előre, ha rászánjuk magunkat a film megtekintésére, mindenképpen eredeti hanggal és felirattal nézzük meg. James Patterson még 1993-ban találta ki a szuperzsarut, Alex Croost, és vetette... teljes kritika»

harnas1207   2018. 12. 08.

Annó egy izgalmas és feszült krimi volt. Nem sokat veszített az értékéből az elmúlt 20 évben, ma is ugyanúgy élvezhető. Bár szerintem megbírt volna pár csavart a film.

Bekmeli   2015. 07. 24.

Nagyon jól összerakott, rendkívül izgalmas, cselekményes film. Összetett, igényes, agyalós, színvonalas, nem egyszerű darab. Aki nem látta, mindenképp ajánlom, nem fog csalódni!

elekm90   2021. 01. 16.

Először is semmiképpen ne nézzétek szinkronnal, mert az okosok lelövik a film csavarját! Egyébként egy egész jó kis thriller, Morgan Freeman is rendben van, mondjuk azért nem egy Hetedik szintű alakítást tett le az asztalra.

drg0602   2020. 02. 17.

Nagyon jó sikerült!

Egy nagyon jó sikerült thriller. Végig lefoglalt, eszméletlenül jó történet, izgalmas, jó színészi teljesítmények, brutális légkör. Ebben a filmben minden megvan, ami kell egy ilyen jó filmhez. Határozottan zseniális film.

Timejja   2016. 07. 15.

A maga korában (biztosan) érdekesnek számított ez a film, ma már egy-egy Gyilkos elmék rész több feszültséget tartogat a néző számára, mint a majdnem 2 órás "A gyűjtő". Amilyen jól indul, úgy szorul vissza fokozatosan az izgalom a film végére, a magy... több»

Denzel Washingtont kérték fel a szerepre, de más elfoglalsága miatt visszamondta. Így Morgan Freeman kapta a szerepet.

(stomachh)

Én minden hibája ellenére jó szívvel tudom ajánlani, mert tényleg le tudják kötni a nézők figyelmét és igazán jó szórakozást tud nyújtani egy átlagos csütörtök estén. több»